Oyunlara gelen zam

Oyun oynayarak eğlenmek fakir insanların işidir.

Bir milletin zevkine karışmadığınız kalmıştı. Sağ olun, onu da yaptınız. İnsanlar sürekli dışarı çıkacak değil ve aynı şekilde bir insanın 7-24 çalışabilmesi de mümkün değil. İnsanlar vakit geçirebilmek adına video oyunu oynuyor, bunu niye bu kadar dert ettiğinizi de anlayabilmiş değilim.

Oyun oynayarak eğlenmek fakir insanların işidir. Tabii Türkiye'de oyun oynamak da fakir insanlar için zor orası ayrı. Ben kendinize bir şeyler katacak aktivitelerle ilgilenmenizi öneririm en basitinden her insanın yapabileceği spor mesela. Rahata alışmayın. Oyun size 20 yıl sonra hiçbir şey kalmayacak.

Instagram motivasyon sayfalarından gördüğünden gazla bu durumdasın herhalde.
İnsanların zevkine karışmak sana 20 yıl sonra hiçbir şey katmayacak.

Bir milletin zevkine karışmadığınız kalmıştı. Sağ olun, onu da yaptınız. İnsanlar sürekli dışarı çıkacak değil ve aynı şekilde bir insanın 7-24 çalışabilmesi de mümkün değil. İnsanlar vakit geçirebilmek adına video oyunu oynuyor, bunu niye bu kadar dert ettiğinizi de anlayabilmiş değilim.
Spor diyor elemanda sporda pahalı haberi yok herhalde. Bir halı saha bile bilmem kaç olmuş. Sadece yürüyüş kalıyor ortada.

Oyunlara gelen zamlar konusuna değinmek istiyorum. Aşağıya fotoğraf bıraktım.

Eki Görüntüle 1873265

Forza Horizon'un ikili paketi, Microsoft'un uçak Simulator oyunu vs vs. 1000 TL üzerinde oyunlar görmeye başladık. Oyun oynamakta mı lüks oldu acaba? Korsan oyun indirmek gibi durumları desteklemiyorum ama her insanın 1 oyuna 1000 TL verecek düzeyde para harcayacağını düşünmüyorum. Siz ne yapıyorsunuz? Steam yerine daha uygun fiyatlara sahip, başka bir Platform'u mu kullanıyorsunuz? Ne düşünüyorsunuz bu konuda, sizin fikirlerinizi alalım :)

İyi de bu zamlar geleli aylar oluyor. Yeni olan bir şey değil.(yeni olmaması sorun yok anlamına gelmiyor)

@Osman Nuri23 şu anda bir öğrencinin yapabileceği en iyi spor yürüyüştür. Elde başka alternatif kalmadı, keşke olsa ama kalmadı. İsterim ki herkes yürüyüş yapsın, bir yerlere oturmaya ve kahve içmeye gitsin. Mevcut ekonomide çok zor, mevcut ekonomide her gün kahve içilebilmesi mümkün değil ve oyuncuların çoğu video oyunlarını alırken bile zorlanıyor ki kahve vb. gibi şeylere her gün nasıl para yetiştirsin? Kahve içmesinler derse şaşırmam bu arada :D

Oyunlara gelen zamlar konusuna değinmek istiyorum. Aşağıya fotoğraf bıraktım.

Eki Görüntüle 1873265

Forza Horizon'un ikili paketi, Microsoft'un uçak Simulator oyunu vs vs. 1000 TL üzerinde oyunlar görmeye başladık. Oyun oynamakta mı lüks oldu acaba? Korsan oyun indirmek gibi durumları desteklemiyorum ama her insanın 1 oyuna 1000 TL verecek düzeyde para harcayacağını düşünmüyorum. Siz ne yapıyorsunuz? Steam yerine daha uygun fiyatlara sahip, başka bir Platform'u mu kullanıyorsunuz? Ne düşünüyorsunuz bu konuda, sizin fikirlerinizi alalım :)

Game Pass üzerinden oynayıp hevesinizi alabilirsiniz. Onun dışında çalışıp maaşı oyuna yatırmanız lazım maalesef

@Osman Nuri23 şu anda bir öğrencinin yapabileceği en iyi spor yürüyüştür. Elde başka alternatif kalmadı, keşke olsa ama kalmadı. İsterim ki herkes yürüyüş yapsın, bir yerlere oturmaya ve kahve içmeye gitsin. Mevcut ekonomide çok zor, mevcut ekonomide her gün kahve içilebilmesi mümkün değil ve oyuncuların çoğu video oyunlarını alırken bile zorlanıyor ki kahve vb. gibi şeylere her gün nasıl para yetiştirsin? Kahve içmesinler derse şaşırmam bu arada :D
Ben umidi kestim fiyatlar konusunda. Kahve değilde yakında su bile içmeyin der belli kesim.

Yeni konular

Geri
Yukarı