Oyunlara Neden Türkçe Dil Eklenmiyor?

Hocam çok küçük düşünüyorsunuz biraz sorgulayın ve elinizden geldiğince objektif bakın o zaman beni anlayacaksınız.
Objektif bakıyorum. Türkiye'de hiçbir oyun çeviri masraflarını karşılamayacak kadar az satıyor. Bir oyun CD'si 20-30 kere el değiştiriyor. Niye Türkçe desteği ekleyeyim ki?

Objektif bakıyorum. Türkiye'de hiçbir oyun çeviri masraflarını karşılamayacak kadar az satıyor. Bir oyun CD'si 20-30 kere el değiştiriyor. Niye Türkçe desteği ekleyeyim ki?
Hocam sen eklemedin ama ekleyenlerin yamasını neden kapatırsın? Neyse buna cevap ver daha fazla uzatmayacagim. Bir kaç işim var ayıptır söylemesi.

Hocam sen eklemedin ama ekleyenlerin yamasını neden kapatırsın? Neyse buna cevap ver daha fazla uzatmayacagim. Bir kaç işim var ayıptır söylemesi.
Rockstar ağzından konuşacak olursak benim 1 milyar dolar gibi para harcayıp 7 senede yaptığım ve lisansladığım oyundan benden izinsiz para kazanacak? Mal Rockstar'ın, istediğini yapar.

Rockstar ağzından konuşacak olursak benim 1 milyar dolar gibi para harcayıp 7 senede yaptığım ve lisansladığım oyundan benden izinsiz para kazanacak? Mal Rockstar'ın, istediğini yapar.

Para kazanacak? Türkçe yamayı normal bir şekilde dosya.co veya MediaFire gibi. Link TL koyanlar zaten her yerde onlara bir şey demiyorum.

Konu eski ama cevap yazmak istiyorum.
Oyunların Türkiye'de az satıldığına inanmıyorum.
Bu siteye bakarsak en çok RDR2 alan ülkeler arasında 11. sıradayız. Türkçe dil desteği olsa bu sayının daha fazla olacağına eminim.
Site:
RDR2 Türkçe dil desteği ile gelse ve maliyeti kurtarmadığı için diğer oyunlara Türkçe dil desteği koymasalar anlarım ama Türkçe dil desteği koymadan maliyeti kurtarmıyor demek saçma geliyor.
Bu dediğim her firma için geçerli. Bir kere Türkçe dil desteği ile çıkartirsin. Baktın maliyeti kurtarmıyor o zaman diğer oyunlarına Türkçe dil desteği vermezsin. Türkçe dil desteği koymadan maliyeti kurtarmıyor demek mantıksız bence.
En çok FIFA 21 satan 3. ülkeyiz ama Türkçe seslendirme koymamışlar.
Daha az satan ülkelere seslendirme ekleyip Türkçe seslendirme olmaması sence maliyet mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı