Oyunlarda kenarlar tırtıklı oluyor

70'lik şalgam

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, sistemimle ilgili bir sorum olacaktı. Oyunlarda her şeyi Full ayarlarda oynuyorum ( CS:GO Valorant PUBG) fakat çok göze batmasada ağaçlarda vs kenarlarında tırtıklı biçimde ve hareket ettiğimde sıkıntı oluyor. Kenar yumulşatma diye düşünüyorum bu sorunu NVIDIA denetim masasını ayarlarını değiştirerek düzeltebilir miyim veya herhangi bir şeyle yoksa bu düzeltilemeyen kenar yumşatma sıkıntısı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu bilgisayarı İtopya'dan 2 3 ay önce aldım sorunu bildirsem ilgilenirler mi?

Az önce arkadaşın bahsettiği konuyu araştırdım. Maalesef hiçbir çözümü yok, siz İtopya'ya söyleyin belki değişimi kabul ederler fakat tamamen bilinmeyen nedenden dolayıymış. İnşallah arkadaş yanılıyordur da boşa çöp olmamıştır paranız.

Ben bu bilgisayarı İtopya'dan 2 3 ay önce aldım, sorunu bildirsem ilgilenirler mi?
İlgileneceklerini sanmam. Sadece ekran kartı ile alakali olmayabiliyor bazen. Sorunun kaynağını bulmak için uğraşmazlar, ki uğraşıp bulsalar bile değiştirdikleri parcada yine bu soruna rastlamaniz olağan. Çok kafaya takmamaya çalışın, dediğim gibi; bu problem çok fazla kullanıcıda mevcut.

Geri
Yukarı