Oyunlarda neden Türkçe dil seçeneği yok?

• Konuyu başlatan lanje
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 81
  • Görüntüleme 4B
Şu satış rakamları veya oranları veren kişilere merakımdan soruyorum, eleştirel algılamayın.

Oyun satışları ile ilgili verilere nereden bakıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne ekersen onu biçersin sözü çok uyuyor bu duruma. Sen adamların emeklerini hiçe sayıp korsan kullanımı çok yüksek düzey olsun. Sonra neden Türkçe dil desteği yok deyin. Hala yerel fiyatlandırma yapmalarına şükredelim.

NOT: Çok sevdiğiniz steam fiyatları düşük tutmuyor. O sadece öneriyor. Firma isterse (altını çiziyorum isterse) uyuyor.

Sence? Satışların en az, korsan oynanma oranlarının en büyük olduğu ülkelerden birisi olduğumuz için olmasın?
Bu dediğin doğru değil. Rusya dünyanın en büyük korsan oyun devleti. Her oyun da neredeyse Rusça dil desteği var.
O yüzden ön sipariş fiyatı 300 TL olan Elden Ring 500 TL oldu. Aynen maksimum kar :D
800 tl olmalı daha da işte :D

O yüzden ön sipariş fiyatı 300 TL olan Elden Ring 500 TL oldu. Aynen maksimum kar :D

Maksimum kâr tabii. Çok ince dengesi var bunun. Pahalı olursa kâr çok olur ama satış az olur. Ucuz olursa kâr az olur ama satış çok olur. Türk Lirası kimsenin umurunda değil, adam ne yapsın senin beş para etmez liranı?

Anlamadığım şey 155 dolar asgari ücretli Rusya da nasıl bu kadar çok oyun alındığı.
Asgari ücretle çalışmıyorlar da ondan. Avrupa'da köleliği normal bulan tek ülke Türkiye. Rusya hakkında veri bulamadım ancak orada yaşamış bi' tanıdığım %10'un altında olduğuna eminim ama kanıtlayamam diyordu geçen.

Asgari ücretle çalışmıyorlar da ondan. Avrupa'da köleliği normal bulan tek ülke Türkiye. Rusya hakkında veri bulamadım ancak orada yaşamış bi' tanıdığım %10'un altında olduğuna eminim ama kanıtlayamam diyordu geçen.

Büyük ihtimalle. Yoksa Asgari ücretleri 155 dolar nasıl oyun alsınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı