Oyunlardaki Şeytani Eklentiler Videosu

Artorias74

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar bugün Youtube'da dolaşırken bu video dikkatimi çekti. Bir bakayım dedim, bu adamın gösterdikleri ilk kez bana mantıklı geldi. Video bu ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
özellikle Resident Evil 5 ve Guitar Hero 3 dikkatimi çekti. Normalde bu adamın söylediklerine hiç inanmam, ama ilk kez bu videosu bana mantıklı geldi. Peki siz bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O iki oyun için denilenler doğru. Kör değilseniz zaten Guitar Hero oyununda adamların Allah sözüne bastıklarını görebilirsiniz.

oyunlardaislamofobi.com sitesinde tüm İslamofobi içeren oyunlar yer alıyor.

Resident Evil oyununun bir çok serisinde bu unsurlar var. Bu oyunları oynamamak gerektiği kanısındayım. Git gide insana bu tür şeytani şeyler normal gelebilir uzak durmak gerekir. Allah korusun.

Videoyu izlemedim ama o oyunları duydum sadece.

Bu oyunları oynayan küçük çocuklar da olabilir ve etkilenebilirler insanlara bu tür şeyleri empoze etmeye çalıştıkları kanısındayım.

Bugün Mafia II tekrar indirdim tekrar bitirmek için. Bu gönderiyi görünce atıyım dedim. Yani sadece bu poster var diye niye etkilenebilirim. Sadece böyle şeyler var diye oyun oynanmaz mı? Salaklıktan başka bir şey değil diye düşünüyorum. Bundan rahatsız oluyorsa bırakıp istediğini yapabilir.

O iki oyun için denilenler doğru. Kör değilseniz zaten Guitar Hero oyununda adamların Allah sözüne bastıklarını görebilirsiniz.

oyunlardaislamofobi.com sitesinde tüm İslamofobi içeren oyunlar yer alıyor.

Resident Evil oyununun bir çok serisinde bu unsurlar var. Bu oyunları oynamamak gerektiği kanısındayım. Git gide insana bu tür şeytani şeyler normal gelebilir uzak durmak gerekir. Allah korusun.

Videoyu izlemedim ama o oyunları duydum sadece.

Bu oyunları oynayan küçük çocuklar da olabilir ve etkilenebilirler insanlara bu tür şeyleri empoze etmeye çalıştıkları kanısındayım.
Kaç senedir oyun oynuyorum fakat ne etkilendim ne de dinim hakkında yanlış şeyler düşündüm. Takılacak şeyler değil.

Dosya Ekleri

• 20170815143335_1.jpg
    20170815143335_1.jpg
    143 KB · Görüntüleme: 168
İslam düşmanlığı maalesef hep vardı.
Olmayada devam edecek.
Bunları ortaya sermek güzel olmuş.
Hristiyan ve yahudilerin hepsi bu niyette değil.
Hepsini karalamak, korkmak ve kötülemek doğru olmaz.
Bilincinde olalım bazı şeylerin o yeter.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı