Oyunlardan çabuk sıkılmak

Biliyorum büyük dert değil ama oyun hayattaki en büyük zevkimdi o da gitti sadece robot gibi işten eve gidiyorum üniversite de kapandı anlamsız bir hayat oluştu gym var bir tek ondan da sıkıldım.

Biliyorum büyük dert değil ama oyun hayattaki en büyük zevkimdi o da gitti sadece robot gibi işten eve gidiyorum üniversite de kapandı anlamsız bir hayat oluştu gym var bir tek ondan da sıkıldım.
hocam pardon kusura bakmayın

Hep aynı tarz oyunlar oynadının için olabilir farklı oyunlar oynayabilirsin.

Gerçekten öyle en son keyifle oynadığım oyun 2-3 sene önce oynadığım Rdr 2 olmuştu
Dostum böyle bir şey bende de var. Yeni bir oyuna başladığımda max 4 5 saat o yeni atmosfer beni eğlendiriyor sonrası yok. Ac black flag başladım oo güzel her şey gemi savaşları fln 3 saat sonra sıkıldım. mafia oynayım dedim o da güzel ama 3 4 saat sonra artık bitsin de çıkayım moduna girmiştim.

Bunu yaşamadığım tek oyunlar Witcher 3 ve RDR2 onlar bitmesin de biraz daha oynayım diyordum.
Bence bu eski oyunları oynarken oluyor günümüze uygun olmadıklarından sıkılıyoruz. Çıta rdr2 olunca aşağısı güzel gelmiyor.

Bende de aynı durum var, çoğu AAA oyunu bitirdim, online oyun da oynamıyorum. Arada güzel indie bulursam onları deniyorum birtek. Dil öğrenmeye başladım kendi kendime, arada da anime izlemeye çalışıyorum sıkılmamak için. Uğraş olmayınca çok anlamsız geçiyor günlerim

Size hikayesiz oyun gerekli, anladığım kadarıyla artık boş sahneler sizi sıkıyor. Heyecan gerekli ya da gelişme zevki.

Şunlardan birini deneyin. İşe yarayacaktır.

+Çok oyunculu bir oyuna başlayın, rekabet edin.

+Grafikleri hoşunuza giden bir gelişme oyununa başlayın sarmazsa arkadaşlarınızla girin.

Bonus: Crysis oynayın.

Üniversiteye gittiğinize göre artık büyüksünüz siz de. Eskisi gibi oyunların eğlendirmesi mümkün değil. Çünkü eskiden oyun oynarken ne kadar boş bir uğraş olduğunun farkında değildik. Şimdi ise öyle değil, elimize bir şey geçmeyeceğini biliyoruz. Sorumluluklar da arttı. Oyun oynamak özellikle hikayeli oyun oynamak bana göre cidden hayatta hiç derdi olmayan insanların zevk alabileceği bir şey. Yaz tatili, iş güç yok oyna dur. :D

Geri
Yukarı