Witcher 1'den Sıkılmak

GokdenizGuner

Hectopat
arkadaşlar ben bu oyundan hiçbir şey anlamadım, görev yapısı çok saçma geldi. Özetle bir açıklayabilir misiniz? Ve şehre girmek için giriş izini lazım ama hala alamadım, oyundan soğudum resmen. İlk oyunu oynamadan ikinciye geçebilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bu oyundan hiçbir şey anlamadım, görev yapısı çok saçma geldi. Özetle bir açıklayabilir misiniz? Ve şehre girmek için giriş izini lazım ama hala alamadım, oyundan soğudum resmen. İlk oyunu oynamadan ikinciye geçebilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim

Vallahi ben 1.yi de oynamadım 2.yi de ama 3. oyunu DLC'ler dahil bitirdim. Hikayede karakterlerin bazılarını tanımıyordum ama oynayınca öğrendim ve hiçte sıkıntı çekmedim. Hem eğer 3. oyuna geçeceksen tavsiye: Axii işaretini geliştirirsen hikayede rahat ilerleyebilirsin. Nedenini yazmıyacağım ama merak ediyorsan bakabilirsin :)

Arkadaşlar ben bu oyundan hiçbir şey anlamadım, görev yapısı çok saçma geldi. Özetle bir açıklayabilir misiniz? Ve şehre girmek için giriş izini lazım ama hala alamadım, oyundan soğudum resmen. İlk oyunu oynamadan ikinciye geçebilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim.

13 senelik bir oyun ve CDPR'in o zamanlar parası olmadığı için zamanın eskittiği bir oyundur kendisi.

1.oyunu geçsen olur ama özetini okusan daha iyi olur eğer bütünlülük istiyorsan. Zaten özeti de oldukça kısa.

Büyük bir ihtimal geçeceğim oynanış en kötü bu kadar yapılabilir herhalde ama Witcher 2 en azından oynanabilir bir düzeyde forumlardan okuduklarıma göre.

Bence geç gitsin oynanışı, grafikleri çok eski. Oyunun kendisi de çok eski. Evet Witcher 2, Witcher 1'e göre daha oynanılır. 1'in hikayesini oku yeterli olur.

Arkadaşlar sonunda giriş iznini aldım ve 1. bölümü bitirdim oyunda aksiyon daha da arttı Allah'tan seneryo özetinin hepsini izlememiştim kendim oynayarak bitireceğim.

Nostaljiseverler beni iyi anlar, Witcher 1 serinin en güzel oyunudur.
Burdayım reis ✋. Realist olarak baktığımızda tabiki zirve üçüncü oyundur ama nostaljinin yeri her zaman başkadır.
Arkadaşlar sonunda giriş iznini aldım ve 1. bölümü bitirdim oyunda aksiyon daha da arttı Allah'tan seneryo özetinin hepsini izlememiştim kendim oynayarak bitireceğim.
Dostum en doğrusunu yapmışsın, bitirdiğinde pişman olmayacağına eminim. Üçüncü oyun ilk ikisi olmadan da çok iyi zaten ama yola en başından başlamanın zevkini yolun sonunda anlayacaksın, iyi oyunlar 👍.

Yeni konular

Geri
Yukarı