Oyunlardan çabuk sıkılmak

Eskiden saatlerce oyun oynardım yaşım büyüdü ondan mı bilmem artık aşırı boş ve yavan geliyor en son NFS unbound ve Marvel Spider-Man oynadım sıkıldım sildim 1 saat anca oyun oynuyorum diziler daha zevkli gelmeye başladı nedeni ne olabilir?

Hikayeler çoğu oyunlarda aynı olmaya başladı bir birinin kopyası. Atari daha iyiymiş. 😀 😀 😀

Harbi oyun zor olmasına rağmen kendine çabucak bağımlı ediyor ilk 2 saat baya zorlansam da 80 saat kadar oynadım ve hala da oynuyorum.
Evet ben bir arkadaşımla başlamıştım ve başladığım zaman yine bundan daha da kötü yeni oyuncu dostuydu ama biz ilk 100 saat falan oynamamıza rağmen çoğu haritayı çözememiştik sürekli saçma saçma yerlerden ölüyorduk nasıl oynamamız gerektiğini bilmediğimiz için ama deli gibi zevk alıyorduk sürekli oyun kendisi hakkında yeni seyler öğretiyor çünkü şimdi 2k saati geçik süredir oynamışım bence şans verilmesi gereken bir normalde cs main oyunumdu, ama r6 ya başladıktan sonra birdaha cs ye dönemedim. Pişman değilim, güzel r6 dc serverlarında arkadaş ediniliebililirse belki daha zevkli olabilir ben solo takılmayı seviyorumda tercihen böylede yapılabilir.

Eskiden saatlerce oyun oynardım yaşım büyüdü ondan mı bilmem artık aşırı boş ve yavan geliyor en son NFS unbound ve Marvel Spider-Man oynadım sıkıldım sildim 1 saat anca oyun oynuyorum diziler daha zevkli gelmeye başladı nedeni ne olabilir?
Asla televizyon izlemem, oyun oynamayı da sevmem. Söyleyin ben ne yapayım? :)

Atari zamanlarımda sonra play station 1 zamanlarımda ne bulursam oynardım her oyunda zevkli gelirdi. Şimdi yaş ilerledi son sistem bilgisayar düzdüm hiçbir oyun zevk vermiyor. Yine de alışkanlık olmuş oyun oynamak. Zevk almasakta yeni oyunları takip ediyoruz deniyoruz velhasıl oyun aleminden eskisi gibi zevk alamayacağımızı düşünüyorum

Tam olarak böyle bir konu açmaya gelmiştim. 29 yaşındayım 10 sene önce felan saatlerce oyun oynardım. Hatta uyumazdım bile sabaha kadar oynar kahvaltı eder 4-5 saat uyur tekrar oynardım.Şimdi oyun oynamak işkence gibi geliyor.Bazen canım istiyor ve genelde en keyif aldığım online oyunlar olduğu için 2-3 oynayıp çıkıyorum.

Bende bu çukura tekrardan düştüm geçen sene God of War yüzünden oyunlardan iyice sıkılıp işe girince satmıştım makineyi yazın manitadan ayrılınca yapacak daha iyi bir şey bulamayıp yine oyunlara sardım Assassin's Creed bayağı da eğlendirdi yalan yok ama şimdi yine sıktı tekrardan konsolu satabilirim ama yapacak daha güzel bir şey de bulamıyorum :/ zaten iş gym derken cok vakit te kalmıyor hayatın kendisi de zaten sıkıcı tek kaçış noktam bu vardı bu da sönmeye başladı Online oyunlara yönelmeyi düşünüyorum

Ben bu sorunu en fazla sorumluluklardan ve zamansızlıktan dolayı düşünüyorum. İş durumları var, ev konuları var, aile var, kendine zaman ayırman gerekiyor. Öğrenci zamanlarında odaya kapanırdın, karışan yok farklı sorumluluklar yok rahatça oynayabiliyordun. Şimdi oyunu açıyorsun aklına işler geliyor, biri arıyor birşey soruyor, dosyaları kapattın mı onu düşünüyorsun. Çocuk geliyor ilgi istiyor :D Eşin geliyor bir şeyler soruyor. Eminim eskisi gibi zaman ve rahat kafa olsa yine zevk alırım

Ben bu sorunu en fazla sorumluluklardan ve zamansızlıktan dolayı düşünüyorum. İş durumları var, ev konuları var, aile var, kendine zaman ayırman gerekiyor. Öğrenci zamanlarında odaya kapanırdın, karışan yok farklı sorumluluklar yok rahatça oynayabiliyordun. Şimdi oyunu açıyorsun aklına işler geliyor, biri arıyor bir şey soruyor, dosyaları kapattın mı onu düşünüyorsun. Çocuk geliyor ilgi istiyor :D Eşin geliyor bir şeyler soruyor. Eminim eskisi gibi zaman ve rahat kafa olsa yine zevk alırım

Mantıklı ama ben hafta sonu boş olduğum günlerde de keyif almıyorum sanki vaktimi boşa harcıyormuşum gibi geliyor işin komiği yaptığım her şey vakit kaybı hissettiriyor sporda işte arkadaşlarla dolaşmakta kısaca her şey

Yeni konular

Geri
Yukarı