Oyunlardan korkmak

Witcher 3, Kingdom Come: Deliverance gibi Orta Çağ'a yakın oyunları çok seviyorum fakat bir sorun var.
Ben bu tarz oyunları oynarken orman vb. yerlere girdiğimde anında oyundan çıkmak istiyorum, korkuyorum.
Witcher'da bu olay daha fazla oluyor, cidden eğlenmek istiyorum şu tarz oyunları oynarken.
Yardımcı olur musunuz?

Önüne FNAF oyununu aç ilk olarak. Yanına kardeşini ya da arkadaşını al. İki adet içecek koy ve tryhard değil de gevşek şekilde gülerek oyna. Sonrası gelecek.

Yaşla ilgili olduğunu sanmıyorum. Belki küçüklükten gelen ve senin hatırlamadığın bir korkun vardır bilinçaltında. Bir arkadaşın dediği gibi oynamaya çalış, bir süre sonra korkunun yersiz olduğunu anlarsın. Ama çok geriyorsa oynamamalısın.

Witcher 3 +18 bir oyun zaten :D

Hocam oyunda çıplaklık ve cinsellik olduğu için +18 olmasa +13-15'de Olabilirdi'de yaşın bir önemi olduğunu düşünmüyorum, arkadaşın geçmişte yaşadığı travması olabilir veya jumpscare olabileceğinden de korkuyor olabilir oyun korku oyunu değil mağaralara girerken dikkat ederse korkacak bir şey olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı