Oyunlardan korkmak

Witcher 3, Kingdom Come: Deliverance gibi Orta Çağ'a yakın oyunları çok seviyorum fakat bir sorun var.
Ben bu tarz oyunları oynarken orman vb. yerlere girdiğimde anında oyundan çıkmak istiyorum, korkuyorum.
Witcher'da bu olay daha fazla oluyor, cidden eğlenmek istiyorum şu tarz oyunları oynarken.
Yardımcı olur musunuz?
Hocam bendede oyunlarda vardı jumpscare yerim diye girmiyordum önden arkadaşlarımı gönderiyordum şimdi alıştım önden ben gidiyorum W basın gidin sonra alışıyorsunuz.

Witcher 3, Kingdom Come: Deliverance gibi Orta Çağ'a yakın oyunları çok seviyorum fakat bir sorun var.
Ben bu tarz oyunları oynarken orman vb. yerlere girdiğimde anında oyundan çıkmak istiyorum, korkuyorum.
Witcher'da bu olay daha fazla oluyor, cidden eğlenmek istiyorum şu tarz oyunları oynarken.
Yardımcı olur musunuz?
Witcher 3 oynayıp korkmak normal bir durum. Adamlar oyunda ki her varlığı şeytani tasarlamış zaten aklı başında birinin bu oyunları oynaması normal mi oradan başla soruya.

GTA San Andreas'da gece vakti ormanlarda yok yeti, yok saw, yok slenderman çıkıyor deyip kandırırlardı. Artık çıkmayacağını biliyorum ama hala San Andreas'da geceliğin ormana gitmem. :D oyundaki ağaç dokularını nasıl yapmışlarsa artık, korku filminden çıkma gibi.

Abone kazanıp ilgi çekmek için çoğu onların en mantıklısı kendi gizemini oluşturmak.😄

Hepinize teşekkürler. 😀
Artık bu oyunları oynarken için fazlasıyla rahat,öneri yapan ve bunun saçma birşey olduğunu söyleyen arkadaşlara teşekkür ederim.
Küçüklük travmamı sonunda yendim

Yeni konular

Geri
Yukarı