Oyunlardan zevk alamıyorum

Bende aynı durumu yaşıyorum. Gidersek arkadaşlarla PES 2013 atıyoruz onun dışında oyun oynamıyorum. O heves gelmiyor galiba, bir senedir aynı durumdayım.
Umarım bende aynı duruma düşmem. Şu aralar Xbox Series S Almayı düşünüyorum. Eğer Allahın izniyle alırsam ondaki oyunlarla biraz zaman geçirebilirim artık.
Dark souls remastered yükleyeyeyim o zaman ben bir. Umarım sarar.

Dark souls sizce sararmı hocam? çok zormudur, öğrenmesi zor olurmu ?
Eğer sabırsız biri değilsen sarar. Mekaniklerine alışmak zaman alır ama çok da zor değil. Alışma işi. Ayrıca günde kaç saat oyun oynuyorsunuz? Sabahtan akşama kadar oynadığım zamanlar ben de sıkılıyordum arkadaşla oynamıyorsam. Başka aktivitelere yönelmenizi öneririm. O zaman canınız oyun oynamak isteyecek ve oynayacağınız 2-3 saatlik oyundan epey keyif alacaksınız.

Dediğim gibi eskiden durmadan her tür oyunu oynardım ancak şimdi yükleyip 5 dakika oynayıp siliyorum çünkü eğlenceli gelmiyor. Forumda 8 9 tane konum var sırf oyun için ancak bir türlü bulamıyorum. Nasıl oyun hevesimi tekrar getirebilirim?
Roblox'u öneririm. İçinde çok fazla oyun var.

Eğer sabırsız biri değilsen sarar. Mekaniklerine alışmak zaman alır ama çok da zor değil. Alışma işi. Ayrıca günde kaç saat oyun oynuyorsunuz? Sabahtan akşama kadar oynadığım zamanlar ben de sıkılıyordum arkadaşla oynamıyorsam. Başka aktivitelere yönelmenizi öneririm. O zaman canınız oyun oynamak isteyecek ve oynayacağınız 2-3 saatlik oyundan epey keyif alacaksınız.
Şuanda artık sadece forumda takılıyorum hiç oyun oynamıyorum. Eskiden 7 8 saatimi geçirirdim.
Dark Souls Remastered'i için gamepadi bağlayamadım bir türlü.

Dark Souls Remastered'i için gamepadi bağlayamadım bir türlü.

Aynı durumla ben de karşılaştım. Oyunu Steam’e ekleyin. Steam ayarlarından gamepad’inizi etkinleştirin. Bir de öyle deneyin.

Yok hocam sarmıyor gerçekten ya.
Üzücü oldu cidden :(

Dediğim gibi eskiden durmadan her tür oyunu oynardım ancak şimdi yükleyip 5 dakika oynayıp siliyorum çünkü eğlenceli gelmiyor. Forumda 8 9 tane konum var sırf oyun için ancak bir türlü bulamıyorum. Nasıl oyun hevesimi tekrar getirebilirim?

Benim de PC çok kastığı için zevk alamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı