Steam Oyunlu hesap almak güvenilir mi?

Dramatic

Picopat
Daha fazla  
Malumunuz forumlarda "X" oyunlu Steam hesabı vb. paylaşımları oluyor. O hesapların içerisindeki oyunları indirip offline/online oynadığımızda bilgisayar için herhangi bir sakıncası var mıdır? Bir yerde görmüştüm IP adresi vb. bilgilere sahip olabiliyorlarmış. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Malumunuz forumlarda "X" oyunlu Steam hesabı vb. paylaşımları oluyor. O hesapların içerisindeki oyunları indirip offline/online oynadığımızda bilgisayar için herhangi bir sakıncası var mıdır? Bir yerde görmüştüm IP adresi vb. bilgilere sahip olabiliyorlarmış. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Hiçbir şey olmaz. Tek sıkıntı fark edilirse ban yiyebilirsiniz.

Hocam bir konuda yanlısınız var Online oynayamıyorsunuz.

Hocam ortak hesap diye geçiyor genellikle çalinti hesap oluyor onermem.

Hocam bir konuda yanlısınız var Online oynayamıyorsunuz.
Bazen kısıtlanmamış hesaplarda online açık olabiliyor 1000'de 1 ihtimal olsa da denk gelinebiliyor.

Hiçbir şey olmaz. Tek sıkıntı fark edilirse ban yiyebilirsiniz.
Steam'den mi yoksa hesaptan mı yani anakart ban vb. mi atıyor?

Hocam ortak hesap diye geçiyor genellikle çalinti hesap oluyor onermem.
Crack Çalıntı demek Hocam yani o kadar para vereceğime kısa yolu da tercih edebilirim steamin kuru yükseltmesinden sonra düşünülebilecek bir seçenek oldu

Bazen kısıtlanmamış hesaplarda Online açık olabiliyor 1000'de 1 ihtimal olsa da denk gelinebiliyor.

Steam'den mi yoksa hesaptan mı yani anakart ban vb. mi atıyor?

Crack çalıntı demek hocam yani o kadar para vereceğime kısa yolu da tercih edebilirim Steam'in kuru yükseltmesinden sonra düşünülebilecek bir seçenek oldu.

Hocam sen ne anlatiyorsun ya sana diyoruski ayni hesabi 35 kişiye satiyorlar bana crack diyorsun.

Geri
Yukarı