Oyunum Google Play'de yayınlandı!

Apple store'da olsa kesinlikle denerdim. Dur bakalım Play Store'da tutarsa Apple store'da da yayınlarsın belki.
Apple'ın politikaları işte. Yayınlamak zor oluyor Play Store'a göre. Ama tutarsa yayınlayacağım tabii ki.
Burada her hafta konusunu açtığım oyunum iki gün önce Google Play'de yayınlandı. Geliştirme süreci henüz tam anlamıyla sonlanmış değil. Ama bazıları oyunu erken yayınlamamın Google Play'in algoritmasına girene kadar geliştirmeye devam edebileceğimi söylüyordu bu yüzden erken yayınladım. Dedikleri de doğru çıktı. Aramalarda oyunun tam ismini bile yazsam hiçbir yerde çıkmıyor. Sanırım bunun için biraz zaman gerekecek. Olmadı reklam bütçesi oluşturmaya çalışacağım. Denemek isteyenler için linki aşağıya bırakıyorum. Oynadıktan sonra fikirlerinizi belirtebilrisiniz.

Not: Bir kod hatası yüzünden indirince müzikler kapalı geliyor. Onu aktif etmeyi unutmayın. Güncelleme ile düzelteceğim.

Not-2: Sizden 5 yıldız istemiyorum. 1 yıldız bile olsa görüşlerinizin ne olduğunu mağzada yazarsanız geliştirmeye katkısı olur.

Link= Space Rocket Landing Game - Apps on Google Play

Son düzenleme:
Hocam indirdim biraz denedim. Elinize sağlık güzel olmuş ama kontrolleri biraz zor geldi. Ne zaman hangi tuşa basmam gerektiği mantığını hala çözemedim. Diğer yazan arkadaş haklı Google Play'deki oyun fotoğraflarında oyun içi fotoğraf yerine güzel bir yazı stili ile "Ne Kadar Yüksek Puan Toplayabilirsin!" tarzı şeyler yazabilir.
Biraz daha oynayıp alışabilirsem düşüncelerimi yine yazarım. Hayırlı olsun bu arada umarım tutar.

Roket biraz hantal gibi geldi bu da baya zor yapıyor. Fps sorunu da var biraz sanırım. Ama oyun daha yeni bunlar normal. Umarım tutar güzel bir oyun olmuş.

Roket biraz hantal gibi geldi bu da baya zor yapıyor. Fps sorunu da var biraz sanırım. Ama oyun daha yeni bunlar normal. Umarım tutar güzel bir oyun olmuş.
Roketin hantallığı konusu benim de kafama takılan bir durum. Hızlandırıca da kütük gibi oluyor. Tam karar verebilmiş değilim.

FPS sorunu ise çok efektli olmasından kaynaklanıyor. Düşük sistemler için grafik ayarı koyacağım diğer sürümde.

Açıkçası denedim ve bir şey anlamadım. Ne kontrol edilebiliyor ne bir şey. 2 kere ölünce reklam çıkması da ayrı bir dert. Reklamların oyunculara avantajlar sağlayacak ve zorunlu olmayacak şekilde sunulması taraftarıyım.
Hocam SHOW AD'ın altında SKIP var basarsanız çıkmıyor.

Açıkçası denedim ve bir şey anlamadım. Ne kontrol edilebiliyor ne bir şey. 2 kere ölünce reklam çıkması da ayrı bir dert. Reklamların oyunculara avantajlar sağlayacak ve zorunlu olmayacak şekilde sunulması taraftarıyım.
Reklamlar 6 kere de bir çıkıyor. Ödüllü reklam ise her iki raundda bir kere çıkıyor ve soruyor. Eğer tıklarsanız kaldığınız puandan devam etme hakkınız oluyor. Yani puanınızı korumanız için bir kere tanınan bir hak. Kullanıcının işine yarayan bir şey.

Oyundaki amacınız ise inebildiğniz kadar aşağı inmek. 😉 👍

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı