Oyunum Google Play'de alt sıralarda gözüküyor

kaanbbulut

Centipat
Merhaba oyunumu adı ile arattığımda gözükmüyor ama geliştirici hesabının da adını yanına yazarak arattığımda gözüküyor fakat alt sıralarda gözüküyor işin ilginç yanı oyunum klasik kategorisinde trendler listesinde ve şu an oyunumda 263 indirme 68 değerlendirme var değerlendirmelerin tamamı 5 yıldız.
Bu neyden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba oyunumu adı ile arattığımda gözükmüyor ama geliştirici hesabının da adını yanına yazarak arattığımda gözüküyor fakat alt sıralarda gözüküyor işin ilginç yanı oyunum klasik kategorisinde trendler listesinde ve şu an oyunumda 263 indirme 68 değerlendirme var değerlendirmelerin tamamı 5 yıldız.
Evet ben bakarım yükler ismi ne?

Oyun ismi nedir, hemen indirelim.

First Jump hocam
Oyun ismi nedir, hemen indirelim.
Şöyle link bırakayım hocam çok teşekkür ederim.
İndirme linki
Herkes birinci sırada olamaz. 263 indirme ne ki? günlük mü, toplam mı?
Hocam zaten biz gidip Play Store editör seçimlerinde niye yokuz demiyoruz.. Yakındığımız konu aynı oyunun aynı isimle 2018'de yayınladığımız zaman ilk sırada çıkması fakat şimdi çıkmaması ve ilginç bir şekilde oyun ilk günden klasik kategorisinde trend listesine girdi.
270 Kişi belki de çok az. Bizede oyunun adını verirsen etrafa yaymana yardımcı oluruz🙂.
Buyurun hocam, teşekkürler
İndirme bağlantısı
Evet ben bakarım yükler ismi ne?
Linkini bırakayım direkt olarak
İndirme Bağlantısı
Oyunun ismini paylaşırsanız denemek isterim.
Teşekkür ederim
İndirme Bağlantısı

Son düzenleme:
Play Store'da sıralama çok dinamiktir. Açıklamada kullandığın her kelime, oyunun en son ne zaman güncellendiği, uygulamanın resmi, oyun içi görüntüler vb. her şey sıralamaya etki eder. Şunu da göz önünde bulundurmanız lazım; her gün binlerce oyun mağazaya yükleniyor. Eğer bir pazarlama stratejiniz yoksa bunların arasında kaybolmanız çok doğal bir şey. App Store Marketing konusunda şu kursu şiddetle tavsiye ediyorum. En azından mağazaların mantığını kavratıyor. Unutmayın; bir ürünü sattıran şey ne kadar iyi olduğu değil nasıl pazarlandığıdır. Başarılar dilerim, kolay gelsin.

Play Store'da sıralama çok dinamiktir. Açıklamada kullandığın her kelime, oyunun en son ne zaman güncellendiği, uygulamanın resmi, oyun içi görüntüler vb. her şey sıralamaya etki eder. Şunu da göz önünde bulundurmanız lazım; her gün binlerce oyun mağazaya yükleniyor. Eğer bir pazarlama stratejiniz yoksa bunların arasında kaybolmanız çok doğal bir şey. App Store Marketing konusunda şu kursu şiddetle tavsiye ediyorum. En azından mağazaların mantığını kavratıyor. Unutmayın; bir ürünü sattıran şey ne kadar iyi olduğu değil nasıl pazarlandığıdır. Başarılar dilerim, kolay gelsin.
Teşekkür ederim hocam, uzun açıklamanın başına
''%100 Yerli yapım olan First Jump, Türk oyunlarını temsil etme amacıyla Astra Games ve Giant App & Games iş birliği ile ücretsiz bir şekilde reklamsız ve internetsiz bir şekilde sizinle.
Gelin hep beraber First Jump'ı daha yakından tanıyalım..''

diye bir açıklama girdim umarım etkisi olur

Geri
Yukarı