Oyunumun demosu çıktı

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Selam. Oyunumun demosu çıktı. Şu anda çok kısa bir oyun. Eksiklikleri var ve 4-5 katı uzatılacak oyun.
Şu anki halini oynamak isterseniz buyrun link. Oyuna eklenebilecek fikir varsa söylerseniz güzel olur. :)
Oyunun hikayesi;

Karakterimiz ailesiyle vapur turundayken vapurdan düşer ve canavarlarla dolu olan bir adaya sürüklenir. Orada fredd ile karşılaşır. Fredd ondan yaşça büyüktür ve yıllardır o adadadır. Fredd bizim zarar görmememiz için bizi korumak ister ve yanında yaşamamızı ister ama biz adadan kurtulmak için teklifi reddederiz. Fredd eğer kendisiyle savaşır ve kazanırsak bizi serbest bırakacağını söyler. Fredd le savaşırız ve kendimizi kanıtlayamayız ve fredd bizi evine götürür. Biz evden kaçarız ve kaçarken önümüze canavar çıkar (ana boss). Fredd gelir ve canavarı kendi üstüne çeker ve bizde kaçarız, Karakterimiz tam kaçarken başka bir canavarla karşılaşır ve neredeyse hiç hasar veremediğimiz için canavar bizi öldürmek istemiyor ve can çekişmemiz için bizi kaos olan bir şehre yolluyor. Devamını düşündüm ama anlatmayacağım o kısımları.

Biraz Undertale havası vermek istiyorum oyuna (çakması olmasından korkuyorum :D)
Eklenecek şeyler;
Diyaloglar çoğaltılacak.
Diyalog varken yürüyemiyeceğiz.
Menü değiştirilecek.
Birkaç tane bölüm eklenecek (harita)
Yeni canavarlar eklenecek.
Farklı savaş şekilleri yapılacak.
Yeni müzikler eklenecek.
Sizinde aklınızda eklenmesi gereken bir şeyler varsa söyleyebilirsiniz.

Fred'in o adaya düşmesi ile ilgili kısa bir görsel hikaye ekleyebilirsiniz. Çünkü yıllardır oradaymış nasıl gelmiş kimdir neyin nesidir mesleği neydi ailesi vs. bu tarz ufak detaylar insanda merak uyandırıyor. Ayrıca karakterin kendini toplaması için biraz zaman vermelisin hemen karşısına canavarları çıkarmak sanki biraz erken gibi :)

Oyuna tam ekran eklenebilir.
Oyunda diyaloglar geçmiyor ya da ben bulamadım.
Map aşırı sade olmuş.

Diyalog geçme şu anlık yok. Eklenecek. Bu mapa bir şeyler daha eklerim ama diğer mapler üzerinde daha çok çalışacağım. Tam ekran eklenecek, yazmayı unutmuşum.

Fred'in o adaya düşmesi ile ilgili kısa bir görsel hikaye ekleyebilirsiniz. Çünkü yıllardır oradaymış nasıl gelmiş kimdir neyin nesidir mesleği neydi ailesi vs. bu tarz ufak detaylar insanda merak uyandırıyor. Ayrıca karakterin kendini toplaması için biraz zaman vermelisin hemen karşısına canavarları çıkarmak sanki biraz erken gibi :)

Belki oyun içi diyaloglara eklenebilir hocam.

Oyunun tahmini tam sürümünün çıkış tarihi ne zaman?

2025 (daha erken olabilirdi ama Steam'e anca o zaman yayımlayabilirim)

Eklenecek bir diğer şey ise özellikler, bazı canavarlar dost canlısı olacak onlarla konuşup anlaşabilcez onlarda bize özelliğini verecek. Birkaç saniye hasar almama, daha fazla vuruş vb. oyunda şu an savaş butonuda yok. Oda eklenecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı