Paint The Town Red: İnceleme

alfm34

Hectopat
Yer
Memleket
Daha fazla  
Öncelikle önce oyunun boyutuyla başlıyayım, oyun yaklaşık 1GB ve Unity motoru kullanılarak yapılmış.
Oyunun amacı: Seçtiğiniz haritadaki herkesi öldürüp, o haritadan ayrılmaya çalışmak.
Oyunun içinde, oyuna başlamadan önce hile menüsünü açıp, tüm oyunun gidişatını değiştirebiliyorsunuz.(Oyuna sınırsız özel güç ile başlamak, dokunduğun herkese elektrik çarpması, silahların kaldırılması...Vb.)
Ama beni oyuna çeken tek bir şey var o da sinirinizi atabilmek.
Vuruyorsunuz, parçalıyorsunuz, 10V1, 20V1 atabiliyorsunuz, Matrix gibi savaşabiliyorsunuz ve özel güçleriniz var yani sinire ilaç gibi, tüm sinirinizi oyunda harcıyorsunuz😃
Oyunda, motorsikletçi barı, disko, hapishane, kovboy malikanesi, korsan koyu ve sandbox gibi haritalar var, bunların yanında arena ve challengeler gibi zevkli oyun modları da var, Online hakkında tam bir bilgim yok(hiç Online oynamadım) ama sanırım Online olarak da oynanabiliyor. Aynı zamanda bu oyuna harita geliştiren bir oyuncu kitlesi var bu haritalara da Steam atölyesinden, ulaşıp oynayabiliyorsunuz, eğer harita yapmada belli bir bilgiye sahipseniz oyunun içinde kendi haritanızı da yapabilirsiniz, bunun için ayrı bir atölye uygulaması indirmenize gerek yok:D
Benim incelemem böyleydi, herhangi bir eksiğim varsa yorumlarda belirtebilirsiniz, iyi günler dilerim...
bu da oyunundan bir kare

Dosya Ekleri

• ss_b7bcd7a709e7c72ae6b84c377da0f6c886be2dbb.1920x1080.jpg
    ss_b7bcd7a709e7c72ae6b84c377da0f6c886be2dbb.1920x1080.jpg
    181,7 KB · Görüntüleme: 111

Geri
Yukarı