Palit RTX 3060 8460TL

Bu kart 6600den iyi ama @Auburntusk . Sonuçta rtx. Dlss çok büyük fark ediyor bence. Ayrıca aynı fps alındığını görsem bile aradaki farkı verip nvidia alırdım. Kafan rahat. (Tabi ki bütçe konusunu söylemiyorum. Nvidia biraz daha indirmeli fiyatları ) zaten fiyat biraz daha inse amd kartlar satılmaz bence.

Bu kart 6600den iyi ama @Auburntusk . Sonuçta rtx. Dlss çok büyük fark ediyor bence. Ayrıca aynı fps alındığını görsem bile aradaki farkı verip nvidia alırdım. Kafan rahat. (Tabi ki bütçe konusunu söylemiyorum. Nvidia biraz daha indirmeli fiyatları ) zaten fiyat biraz daha inse amd kartlar satılmaz bence.
haklısınız, açıkçası aynı fiyat olsa veya hadi maksimum 500 tl gibi bir fark olsa ben de nvidia tercih ederim ama maalesef ülkemiz şartlarında 2500 tl de az bir fark değil. RTX olayını 3080 altındaki kartlarda kullanmak hiç mantıklı değil hani sadece güzel bir teknoloji olarak duruyor köşede. DLSS'e söyleyecek laf yok ama FSR'da geliyor arkadan arkadan. Kısaca benim kendi şahsi görüşüm 6600 dururken 3060 bana mantıklı gelmiyor, alanlara şimdiden hayırlı olsun güle güle kullansınlar her ikisini de :) hatta şöyle bir şey de diyeyim aynı şekilde sapphire'in rx 6600 xt nitro+ modeli şuan 7500 tl ve 3060'dan kat kat daha mantıklı kalıyor hala her türlü

Haklısınız, açıkçası aynı fiyat olsa veya hadi maksimum 500 TL gibi bir fark olsa ben de NVIDIA tercih ederim ama maalesef ülkemiz şartlarında 2500 TL de az bir fark değil. RTX olayını 3080 altındaki kartlarda kullanmak hiç mantıklı değil hani sadece güzel bir teknoloji olarak duruyor köşede. DLSS'e söyleyecek laf yok ama FSR'da geliyor arkadan arkadan. Kısaca benim kendi şahsi görüşüm 6600 dururken 3060 bana mantıklı gelmiyor, alanlara şimdiden hayırlı olsun güle güle kullansınlar her ikisini de :) hatta şöyle bir şey de diyeyim aynı şekilde Sapphire'in RX 6600 XT Nitro+ modeli şu an 7500 TL ve 3060'dan kat kat daha mantıklı kalıyor hala her türlü.

Kesinlikle katılıyorum.

Geri
Yukarı