Palit RTX 3070 Gaming Pro OC 6570TL

Haklısın elindeki A320'yi ikinci el satsan 240 TL'den fazla eder. Nereden baksan bedavaya gelmiş A520.
İkisini de satıp B450 veya B550 almayı düşünüyorum hocam.
Param olsa da alsam. Bu ekran kartının fiyatı benim PC'nin 2 katı. 🙁
Ben de klavye alacak fırsat bulamıyorum hocam 6-7 yıllık G103 kullanıyorum değiştir beni diyor resmen.

Bunun da fiyatı uygun taşınabilir HDD arayanlar kaçırmasın.

Beyaz sevenler şu karta da bakabilir, diğer yerlere göre 500-700 lira daha ucuza satılıyor.

İkisini de satıp B450 veya B550 almayı düşünüyorum hocam.

Ne gerek var A520 bana göre hem B450'den daha iyi hem de mevcut sistemin için B550'den farksız. Derdin overclock ise bence elindeki anakarta da olacaktır. Başarırsan zaten B550 sahibi oldun demek.

Ne gerek var A520 bana göre hem B450'den daha iyi hem de mevcut sistemin için B550'den farksız. Derdin overclock ise bence elindeki anakarta da olacaktır. Başarırsan zaten B550 sahibi oldun demek.

O kadar iyi mi ki? Zaten OC düşünmüyorum benim anakart biraz sıcak çalıştığı için soğutması daha önemli benim için.

O kadar iyi mi ki? Zaten OC düşünmüyorum benim anakart biraz sıcak çalıştığı için soğutması daha önemli benim için.

Videoya baktım sıcaklık değerleri gayet iyi görünüyor A serisi bir anakart için. Aynı Gigabyte ise iş görecektir bence acele etme. Onun yerine koyacağın B550'ler 1000 TL'den aşağı değil, B450 ise sistemini ileride yükselteceksen tamamen gereksiz. Ryzen 5000 ve Radeon 6000 yükseltmesi yapsan 500 serisi anakart ile uçarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı