Papağanım nasıl?

@Silinen üye
Saymadım ama papağan türlerinin içinde en akıllı ve duyduğu sesi kısa süre içinde taklit eden tek papağan Jakolardır. Diğer papağanlar renklidir tüylüdür cezbeder görüntüsü ama bu daha zeki ve kelime haznesi daha kuvvetli. Kısa sürede taklit edebiliyor duydugu sesi.

@Silinen üye
Saymadım ama papağan türlerinin içinde en akıllı ve duyduğu sesi kısa süre içinde taklit eden tek papağan Jakolardır. Diğer papağanlar renklidir tüylüdür cezbeder görüntüsü ama bu daha zeki ve kelime haznesi daha kuvvetli. Kısa sürede taklit edebiliyor duydugu sesi.
Brutal vokal yapabiliyor mu?

Ben de İskender papağanı veya Jako almayı düşünüyordum. O aralar bir yerden çıktı geldi bu. 2 yıldır bende. Uyurken gelip yanıma yatar. Gel, in, çık gibi 3-4 komutu yapıyor. Konuşurken cevap veriyor. Öptürmeyi çok seviyor, sevdirmeyi de.
WhatsApp Image 2020-03-22 at 22.52.41.jpeg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı