İnceleme Papara Batman Card

Merhaba, bildiginiz uzere birkac gun once sinirli sayida uretim olan papara batman card piyasaya cikmisti.
15 mayista siparis verdim ve bugun sabah elime ulasti.

Oncelikle paketi bu sekilde ve hos tasarimi bulunuyor.
P_20220520_102752.jpg

Paketin icinden kart ve bilgilendirme kagidi cikiyor.
P_20220520_102931_1.jpg

Kartta bu sekilde duruyor.
P_20220520_102946_1.jpg

Karti etkinlestirince hesabiniza 5 tl bakiye yukleniyor ve kart ucretsiz olmus oluyor ancak internet sitesi uzerinden aldigim icin (n11) kargo parasi odemis oluyorum.

Karta on yargiyla yaklastim biraz elimde bulunsun diye aliyordum ancak fazlasiyla hosuma gitti cok begendim almak isteyenlerede tavsiye ederim. Gundelik olarak kullanmaya basladim bile. 😀

Merhaba, bildiginiz uzere birkac gun once sinirli sayida uretim olan Papara Batman Card piyasaya cikmisti.
15 Mayıs'ta sipariş verdim ve bugün sabah elime ulasti.

Oncelikle paketi bu sekilde ve hos tasarimi bulunuyor.
Eki Görüntüle 1393900

Paketin icinden kart ve bilgilendirme kagidi cikiyor.
Eki Görüntüle 1393903

Kartta bu sekilde duruyor.
Eki Görüntüle 1393904

Karti etkinlestirince hesabiniza 5 TL bakiye yukleniyor ve kart ücretsiz olmus oluyor ancak internet sitesi uzerinden aldigim icin (N11) kargo parasi odemis oluyorum.

Karta on yargiyla yaklastim biraz elimde bulunsun diye aliyordum ancak fazlasiyla hosuma gitti cok begendim almak isteyenlerede tavsiye ederim. Gundelik olarak kullanmaya başladım bile. 😀

Hocam kart Lite kart olarak mı geçiyor? Yani Lite ile aynı özelliklere mi sahip?

Bunun gibi gereksiz kartlar yerine papara çelik kart çıksa daha iyi olurdu. Papara kuruldu kurulalı çıkacak bir çıkaramadılar.
Dostlar şimdi bu kart Lite kart olarak mı çalışıyor yoksa Black kart olarak mı? Black kart ayrıcalıkları bu kartta var mı?
Sözleşme veya hesap onaylama olayı olmadığı için lite ne iş yaparsa onu yapar.
Lite Card özellikli ama hesapta Black Card varsa para çekiliyormuş.
Lite card ile para çekilemez. Lite card özellikli ve black card var ise hesapta sadece black card ile çekilebilir. Batmanla yatırır blackla çekersin.

Bunun gibi gereksiz kartlar yerine papara çelik kart çıksa daha iyi olurdu. Papara kuruldu kurulalı çıkacak bir çıkaramadılar.
Gereksiz degilde guzel calisma ancak uzun suredir metalide bekliyoruz cikmayacak bu gidisle.
Sözleşme veya hesap onaylama olayı olmadığı için lite ne iş yaparsa onu yapar.
Black kart sahiplerinde batman cardda para cekme ozelligi oluyormus.

Yeni konular

Geri
Yukarı