İnceleme Papara Batman Card

Merhaba, bildiginiz uzere birkac gun once sinirli sayida uretim olan papara batman card piyasaya cikmisti.
15 mayista siparis verdim ve bugun sabah elime ulasti.

Oncelikle paketi bu sekilde ve hos tasarimi bulunuyor.
P_20220520_102752.jpg

Paketin icinden kart ve bilgilendirme kagidi cikiyor.
P_20220520_102931_1.jpg

Kartta bu sekilde duruyor.
P_20220520_102946_1.jpg

Karti etkinlestirince hesabiniza 5 tl bakiye yukleniyor ve kart ucretsiz olmus oluyor ancak internet sitesi uzerinden aldigim icin (n11) kargo parasi odemis oluyorum.

Karta on yargiyla yaklastim biraz elimde bulunsun diye aliyordum ancak fazlasiyla hosuma gitti cok begendim almak isteyenlerede tavsiye ederim. Gundelik olarak kullanmaya basladim bile. 😀

Sözleşme veya hesap onaylama olayı olmadığı için lite ne iş yaparsa onu yapar.

Lite card ile para çekilemez. Lite card özellikli ve black card var ise hesapta sadece black card ile çekilebilir. Batmanla yatırır blackla çekersin.
Kart bugün elime ulaştı ve dediğim gibi para çekiliyormuş. Paketinde ''Sözleşmeli hesaba geç para çek'' yazıyor.

Kart bugün elime ulaştı ve dediğim gibi para çekiliyormuş. Paketinde ''Sözleşmeli hesaba geç para çek'' yazıyor.
Öğrettiğiniz iyi oldu. Galiba olay şöyle: Sadece batman card alırsak veya sadece lite card, hesap onaysız olduğu için bununla para çekilmiyor. Lakin hesapta black card olsa ve haliyle sözleşmeli limitleri artırılmış hesap olacağı için para her türlü çekilinebiliyor. :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı