AGT Kurye ile yaşadığım deneyim aklıma geldi...

Papara Card gönderim, 2 ayın sonunda ulaştırılmayınca iptal talebinde bulunup Aras Kurye ile yeni talep verdirmeme sebep olmuşlardı. O da yaklaşık 1 ayı geçen bir sürede geldiğinde elemanla konuşmuştum ve o gönderilere de kendilerinin baktığını söyleyince "coğrafya kaderi" sözleri içimden aktı...

Ne hikmetse başka bir akrabamın Papara Kartı ise kargoya verildikten birkaç gün sonra ulaştırıldı... Canları isteyince çalışan, çok tuhaf bir kargo firması. Umarım süreciniz en kısa sürede sonuçlanır ama kanser olup küfür etmeye teşvik ettikleri aşikar.

AGT Kurye ile yaşadığım deneyim aklıma geldi...

Papara Card gönderim, 2 ayın sonunda ulaştırılmayınca iptal talebinde bulunup Aras Kurye ile yeni talep verdirmeme sebep olmuşlardı. O da yaklaşık 1 ayı geçen bir sürede geldiğinde elemanla konuşmuştum ve o gönderilere de kendilerinin baktığını söyleyince "coğrafya kaderi" sözleri içimden aktı...

Ne hikmetse başka bir akrabamın Papara Kartı ise kargoya verildikten birkaç gün sonra ulaştırıldı... Canları isteyince çalışan, çok tuhaf bir kargo firması. Umarım süreciniz en kısa sürede sonuçlanır ama kanser olup küfür etmeye teşvik ettikleri aşikar.

Değişik hocam bu kargo firması, canı istedikleri zaman getiriyorlar, istemedikleri zaman sizi süs gibi dolaştırıyor bu durum için, kendilerinin cidden düzelmesi lazım.

Ben yaşadığım deneyimi ufak bir şekilde anlatmak istedim. Çok kanser etti çünkü. Yarın da Ziraat kart çıkarmaya gideceğim.
Gün 2, hâlâ gelen giden yok.

Son düzenleme:
AGT Kargo biraz sıkıntılı ben de kart aldım. 2 hafta sonra tam işimin olduğu gün geldi.
Gün gün konuyu güncelleyeceğim. Bakalım, benimki ne zaman gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı