Papara kart gelmesine rağmen sözleşmeli olarak gözükmüyor

Babs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Papara kartım geldi. Sözleşmeyi imzaladım ama hala onaylı gözüküyor, sözleşme kaç saat içinde incelenir?

Papara uygulamasından T.C. Kimliğiniz ile giriş yapmanız gerekiyor. İstediği bilgileri girdiğinizde yaşınız 18 üstüyse sözleşmeliye geçebiliyorsunuz.

Onları zaten haptım hala olmadı sözleşme merkezemi gitmesi gerekiyor

Yaşınız profilinizdekiyle aynı mı? Eğer öyleyse sözleşmeli hesap açamıyorsunuz, yaşınız yetmiyor. 18 yaş ve üzeri iseniz uygulamadan dogrulamayı yaptığınızda sözleşmeliye geçmesi gerekli. Bekleme gibi bir durum yok. Sorununuz devam ederse müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Yaşınız profilinizdekiyle aynı mı? Eğer öyleyse sözleşmeli hesap açamıyorsunuz, yaşınız yetmiyor. 18 yaş ve üzeri iseniz uygulamadan dogrulamayı yaptığınızda sözleşmeliye geçmesi gerekli. Bekleme gibi bir durum yok. Sorununuz devam ederse müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.
Ben velime aldım zaten ama geçmedi oda imzalamıştı

Merhaba, Papara kartım geldi. Sözleşmeyi imzaladım ama hala onaylı gözüküyor, sözleşme kaç saat içinde incelenir?

18 yaş altında sözleşmeli hesap olmuyor mu hocam.

18 yaş ve üstüyseniz;
Papara Card'ı uygulamadan veya papara.com'dan aldı ve teslim formunu doldurduysanız kartı aktif edince hesabınız sözleşmeli statüsüne geçiş yapar. Sözleşmeliye geçiş yapamazsanız Papara'nın kullanıcı destek merkezi ile iletişime geçiniz.​

18 altıysanız;
Öncelikle Papara kullanımı için velinizden onay almış olmanız gerekmektedir. Sözleşmeliye geçiş içinde sizden önce velinizin, kendi hesabını sözleşmeli statüsüne yükseltmeli (kartla veya NFC doğrulamasıyla).​
  • Veliniz sözleşmeli olduktan sonra sizde yeni fotoğraflı kimlik kartınızla beraber NFC destekli bir cihaz üzerinden Papara hesabınıza giriş yapıp Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneğindeki adımları tamamlayarak sözleşmeli hesaba geçiş yapabilirsiniz.

Ben velime aldım zaten ama geçmedi oda imzalamıştı.

Kartı aldığınız yer Papara'nın kendi mobil uygulaması veya internet sayfası ise destek ile iletişime geçmeyi deneyin. Anlaşmalı satış noktalarından aldıysanız, o kartlar teslim formu ile gelmediği için hesabınızı sözleşmeli statüsüne geçirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı