Papara sözleşmeli hesaba geçince kart istenmemesine rağmen kart istenmiş neden görünür?

Yer
Bursa
Daha fazla  
Papara'da sozlesmeliye geçmek için kimliğimi okuttum sonra tamamlananlarda kart istedin gözüküyor ama ben kart falan istemedim. Ailemin Papara kullandigimdan haberi olmadığı için eve kart gelirse çok kötü olur. Şu an ne yapmam gerekiyor? Kart tanimladigim için mi öyle gösteriyor yoksa istediğim için mi? Yardiminiza ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-11-01-05-38-598_com.mobillium.papara.jpg
    Screenshot_2024-05-11-01-05-38-598_com.mobillium.papara.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 1.412
Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten sözleşmeli hesap için kart istiyorsun.

Ama kart göndermeyecekler yani sıkıntı yok.

Bende onaylı hesap var aynı şekilde gözüküyor

Zaten sözleşmeli hesap için kart istiyorsun.

Ama kart göndermeyecekler yani sıkıntı yok.

Bende onaylı hesap var aynı şekilde gözüküyor.

Onayliydi şu an sözleşmeliye geçmek için yaptım son adım 100TL yüklemek yüklediğim gibi sözleşmeli olunuyor mu yoksa kart gelmesi zorunlu mu?

Direk kart gelmiyor diye biliyorum ama emin değilim ben onaylı hesap kullanıyorum.
Ama gelen kart senin adına özel basılacağı için bence direkt herkese yollamazlar senin istemen gerekir.(bence).

Direk kart gelmiyor diye biliyorum ama emin değilim ben onaylı hesap kullanıyorum.
Ama gelen kart senin adına özel basılacağı için bence direkt herkese yollamazlar senin istemen gerekir.(bence).

Bende öyle düşünüyorum hesabın onayliysa ve sende kart istemediysen fotoğraf yollar misin bu ekranı?

Bende denedim değerlendirmeye alıp seni bilgilendireceğiz dedi.

Büyük iht mesaj atarlar ya da ararlar.

Papara'da sozlesmeliye geçmek için kimliğimi okuttum sonra tamamlananlarda kart istedin gözüküyor ama ben kart falan istemedim. Ailemin Papara kullandigimdan haberi olmadığı için eve kart gelirse çok kötü olur. Şu an ne yapmam gerekiyor? Kart tanimladigim için mi öyle gösteriyor yoksa istediğim için mi? Yardiminiza ihtiyacım var.

Onaylı hesaba geçiş işlemin yarı kaldı uzerine bas senin bilgilerin roda olacak tamam dediğinde işte talebini aldık değerlendirip bilgilendireceğiz dedi inşallah sabah kapıya kart gelmez :D.

Onaylı hesaba geçiş işlemin yarı kaldı uzerine bas senin bilgilerin roda olacak tamam dediğinde işte talebini aldık değerlendirip bilgilendireceğiz dedi inşallah sabah kapıya kart gelmez :D.

Bende 3/4 yaptım inşallah gelmez yoksa evdekiler tarafından güzel bir tören ile karsilancam :D

Bende 3/4 yaptım inşallah gelmez yoksa evdekiler tarafından güzel bir tören ile karsilancam :D

Vallahi bende aynı durumdayım yanarsak birlikte yanacağız.

Bu işte beraberiz artık. Eve kart gelirse bahaneni bana da söylersen sevinirim.

:D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı