Papara vs Paycell

Nemesis_44

Picopat
Daha fazla  
Biliyorsunuzdur Papara bir zamanlar web sitesi hacklenmisti. Bende ön ödemeli kart arayışına çıktım ve Paycell ile Papara arasında kaldım. Hangisi daha güvenilir?

İkisini de kullandım Paycell daha iyi aktif olarakta paycell kullanıyorum.

Biliyorsunuzdur Papara bir zamanlar web sitesi hacklenmisti. Bende ön ödemeli kart arayışına çıktım ve Paycell ile Papara arasında kaldım. Hangisi daha güvenilir?

Paycell saçma adımlar attı normalde de yine Papara daha iyi ama Paycell son yaptığından sonra Papara ezer artık.

Paparada o kadar çok cashback var ki. Trendyol'dan alışveriş yapıyorum tak cashback şok'a gidiyorum tak cashback. Netflix, spotify tak cashback. IBAN kolaylığından bahsetmiyorum bile.

Hocam Papara bana sıkıntı çıkarttı hesabımı askıya filan aldı ayrıca Papara milletin kartını 2 ayda filan göndermiyor zaten yüz doğrulamasını söylemiyorum bile 18 yaş altına hitap ediyorlar IBAN için NFC de fotoğraf istiyorlar komik.

Yeni konular

Geri
Yukarı