Papara vs Tosla

Kaç günde geldi hocam? Bir de adresinizi nasıl yazdınız sırasıyla mesela.

Bana kart 12 günde geldi fakat kurye yüzünden biraz sıkıntı çektim normalde kart 8. günde ilimdeydi dağıtıma çıkmadı bir türlü

Kart 4 adet işlemden geçiyor.

1-kart başvurunun alınması.
2-kartın basılması.
3- kuryeye kartın teslim edilmesi.
4- teslim in gerçekleşmesi ve kartı aktive etmen.

Aktive etmek çok basit barkod çıkıyor ve uygulamadan tanıtıyorsun bu kadar.

Adresi şu şekilde yazdım.

İl-ilçe-mahalle-cadde-sokak-apt adı-apt numarası-kat-daire numarası.

Bana kart 12 günde geldi fakat kurye yüzünden biraz sıkıntı çektim normalde kart 8. günde ilimdeydi dağıtıma çıkmadı bir türlü.

Kart 4 adet işlemden geçiyor.

1-kart başvurunun alınması.
2-kartın basılması.
3- kuryeye kartın teslim edilmesi.
4- teslim in gerçekleşmesi ve kartı aktive etmen.

Aktive etmek çok basit barkod çıkıyor ve uygulamadan tanıtıyorsun bu kadar.

Adresi şu şekilde yazdım.

İl-ilçe-mahalle-cadde-sokak-apt adı-apt numarası-kat-daire numarası.

Hocam bizim cadde yok sıkıntı olur mu?

Yüklerken veya her ay para çekiyor mu? İninalde bankanız onay vermiyor diyordu aynı sıkıntı olur mu? 16 yaşındayım bu arada.

Yüklerken hiçbir ücret almıyor aylık aidat ücreti de yok gördüğün tüm bankamatiklerden ücretsiz şekilde para yükleyebiliyorsun 16 yaşa gelecek olursak 14 yaş üstü herkes Papara kart ı alabiliyor yani sıkıntı olmaz. (papara sanki sponsor oldu bana ne güzel anlatıyorum haa)
Hocam bizim cadde yok sıkıntı olur mu?

Yok hocam olmaz büyük ihtimalle mahallenin ardından sokağı yazarsınız.

Yüklerken hiçbir ücret almıyor aylık aidat ücreti de yok gördüğün tüm bankamatiklerden ücretsiz şekilde para yükleyebiliyorsun 16 yaşa gelecek olursak 14 yaş üstü herkes Papara kart ı alabiliyor yani sıkıntı olmaz. (Papara sanki sponsor oldu bana ne güzel anlatıyorum haa)

Yok hocam olmaz büyük ihtimalle mahallenin ardından sokağı yazarsınız.

Peki şimdi benim 48 saat beklemem gerek ya PSN ödeme yöntemi eklemem için ininal mi bloke edilmiştir sadece edildiyse yoksa 48 saat boyunca tüm kartlar mı?

Ne kötü sistemleri var ya ininalde her şeyi doğru giriyorum kabul etmedi.

Hocam ininalde hiç para olmadığı için kartı reddetmiş olabilir mi?

İninal çöp hocam inanın programlar arasında bile dağlar kadar fark var ininal de harcama yaptığım zaman bildirim bile gelmezken Papara da 1 sn sonrasında bildirim geliyor ne kadar harcama yaptığım hakkında ayrıca tek tuşla kartı internet kullanımına kapatabiliyorsunuz vs bir sürü özellik var tam bir banka kartı gibi çalışıyor Papara güven veriyor harcamalarınızı daire grafiği ile kategorize ediyor vs.

İninal çöp hocam inanın programlar arasında bile dağlar kadar fark var ininal de harcama yaptığım zaman bildirim bile gelmezken Papara da 1 sn sonrasında bildirim geliyor ne kadar harcama yaptığım hakkında ayrıca tek tuşla kartı internet kullanımına kapatabiliyorsunuz vs bir sürü özellik var tam bir banka kartı gibi çalışıyor Papara güven veriyor harcamalarınızı daire grafiği ile kategorize ediyor vs.

Şey diyordu hocam forumlarda Sony 44 kuruş çekip geri veriyormuş kartı tanımak için bende hiç bakiye yoktu o yüzden reddetme ihtimali vardır değil mi?

İninalin ismi var resmen soyguncular pişmanım zaten Papara'ya geçerim eğer bankamatikten para yüklerken veya çekerken hata vermezse ininalde bankanız onay vermiyor diyordu.

Şey diyordu hocam forumlarda Sony 44 kuruş çekip geri veriyormuş kartı tanımak için bende hiç bakiye yoktu o yüzden reddetme ihtimali vardır değil mi?

Bu olabilir aynı sistemi çoğu site kullanıyor örnek olarak Amazon Prime ilk ay bedava fakat önce kartımdan 40 kuruş çekip ardından tekrar vermişti Steam de yaptı aynısını yani bu ihtimal yüksek.

Bu olabilir aynı sistemi çoğu site kullanıyor örnek olarak Amazon Prime ilk ay bedava fakat önce kartımdan 40 kuruş çekip ardından tekrar vermişti Steam de yaptı aynısını yani bu ihtimal yüksek.

Sağ olun hocam.

Hocam son sorum sizi rahatsız etmeyeyim daha fazla Papara ininal gibi para kesiyor mu?

Geri
Yukarı