Papara vs Tosla

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
İninal kartı PSN Store ödeme yöntemi olarak ekleyemiyorum, acaba içinde hiç para olmadığından mı? Hesabım veya kartım ban yemez değil mi? Sony'ye mail attım 48 saat bekleyin diyor. İçinde hiç para yok acaba o yüzden eklemiyor olabilir mi? Sorunum düzelirse Papara veya Tosla'yı daha sonra alacağım.
Tosla ve Papara fiyatları nedir?
Papara Lite ve Black kart farkı nedir?
Tosla ve Papara ininal gibi her para kesiyor mu? Veya yüklerken keser mi?
Bu sorularıma kısa cevaplar verirseniz inanın çok mutlu olurum. Dün geceden beri ininal kart ile uğraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bir de Tosla ile Papara'ya nasıl para yatırılır ve çekilir? İninal'de ATM'den para çekerken bankanız onay vermiyor diyordu.

Black Card sizin adınıza basılıp ücretsiz bir şekilde size ulaşıyor. Herhangi bir para ödemiyorsunuz. Aylık kullanım ücreti, belirli bir limite kadar para yatırma ve çekme ücreti, para gönderme ücreti gibi boş ücretler kesmiyor.

Ayrıca sizin İninal ile yaşadığınız sorunu herkes yaşıyor. PSN Store'den alışveriş yapılamıyor. Papara'ya tüm ATM'lerden para yatırabiliyorsunuz. Ayrıca cashback gibi özellikleri de var. Papara tavsiyemdir.

Black Card sizin adınıza basılıp ücretsiz bir şekilde size ulaşıyor. Herhangi bir para ödemiyorsunuz. Aylık kullanım ücreti, belirli bir limite kadar para yatırma ve çekme ücreti, para gönderme ücreti gibi boş ücretler kesmiyor.

Ayrıca sizin ininal ile yaşadığınız sorunu herkes yaşıyor. PSN Store'den alışveriş yapılamıyor. Papara'ya tüm ATM'lerden para yatırabiliyorsunuz. Ayrıca cashback gibi özellikleri de var. Papara tavsiyemdir.

İçinde para olup olmamasıyla alakası yoktur değil mi? Bir de kartım veya hesabım banlanmaz değil mi?

Ayrıca sizin ininal ile yaşadığınız sorunu herkes yaşıyor. PSN Store'den alışveriş yapılamıyor. Papara'ya tüm ATM'lerden para yatırabiliyorsunuz. Ayrıca cashback gibi özellikleri de var. Papara tavsiyemdir.

Nasıl alınıyor ücretsiz Papara?

İçinde para olup olmamasıyla alakası yoktur değil mi? Bir de kartım veya hesabım banlanmaz değil mi?

Nasıl alınıyor ücretsiz Papara?
Yasaklanmazsınız merak etmeyin.

Papara'nın sitesi üzerinden bir hesap açmalısın. Ardından Papara Card kısmına gelip Papara Black Card başvurusu yapmalısın. Bir kaç bilgi doğrulayıp adresi giriyorsunuz. Başvurunuz yapılmış oluyor.

Ayrıca;

Hocam kimlik istiyor sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı