Papara vs Tosla

Samsunlu55_0

Decapat
Daha fazla  
Selamlar önüme bu günlerde Tosla Kartı reklamları çıktı bende Papara Black Card kullanıyorum arkadaşım da Tosla Kartı var ve bana sürekli övüyor iki kartı karşılaştırıyoz bazen bende değerli Technopat kullanıcılarına sormak istiyorum Papara mı Tosla mı?

İkisini de alın. 5TL'yi her türlü karşılıyorlar. Hem birinden birine para da atabilirsiniz.

Selam önüme bu günlerde Tosla Kartı reklamları çıktı bende Papara Black Card kullanıyorum arkadaşım da Tosla Kartı var ve bana sürekli övüyor iki kartı karşılaştıriyoruz bazen bende değerli Technopat kullanıcılarına sormak istiyorum Papara mı Tosla mı?

Yani bence Papara güvenilir para kesmiyor o tür şeylerle uğraşmıyorsunuz. Papara adamdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki kartında kendine göre farkları var. Tosla'da hiçbir şekilde yatırma ve yükleme ücreti yokken Papara'da 5 ücretten sonra para kesiyor ama az bir tutar. Tosla'da fark olarak kendi Tosla hesabına 1 TL para yollaman lazımki aylık 1250 TL yıllık yatırma 500 TL para çekme kalksın. Genel olarak cashbackleri zaten %90 aynı.

İkisinin de kendine özel kampanyaları var fakat Papara'da olup Tosla da olmayan bir kampanya yok sanırım. İkisi de kullanılabilir, üzmez. İkisini de alırsan yararına olur.

Selamlar önüme bu günlerde Tosla Kartı reklamları çıktı bende Papara Black Card kullanıyorum arkadaşım da Tosla Kartı var ve bana sürekli övüyor iki kartı karşılaştırıyoz bazen bende değerli Technopat kullanıcılarına sormak istiyorum Papara mı Tosla mı?
Ben de Tosla kullanıyorum. Kampanya ve kazanımlar gerçekten güzel. 5 TL karşılığında alıp kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı