Steam Para çekildi fakat satın alınan ürünler gelmedi

Kaganv2

Centipat
Daha fazla  
SCUM için 2 tane DLC alayım dedim, bilgileri girdim ödeme başarısız oldu falan bir şeyler dedi. Birkaç kez daha denedim, hepsi başarısız oldu ama Hadi hesabına girince paranın çekildiğini gördüm, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Provizyonda bekletiliyor olabilir mi acaba ? banka tarafından onay sonrası işlem sağlanıp görebilirsin sanırım. Bir fikir sadece benim ki

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-01-31 saat 15.47.34_6836c49a.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-01-31 saat 15.47.34_6836c49a.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 29
Yok hayır para çekilir zaten provizyonda bekletilir ben olabilir diyorum kesin demiyorum. Gecen ben mesela para kesildi havuzda bekletiliyor onay sonrası ertesi gün geçiş sağlandıda bir şey alabildim. Onu kastettim belki başka bir durumdandır bilemem.

Yok hayır para çekilir zaten provizyonda bekletilir ben olabilir diyorum kesin demiyorum. Gecen ben mesela para kesildi havuzda bekletiliyor onay sonrası ertesi gün geçiş sağlandıda bir şey alabildim. Onu kastettim belki başka bir durumdandır bilemem.

Tickete geri döndüler 1 ay sonra geri gelecek tarzında bir şey yazmışlar o zaman indirim bitecek.

@Fırat Albayrak burada ne diyor tam anlamadım

Merhaba,
Satın alımı incelediğimde bankanız tarafından reddedildiğini gördüm. Çoğu durumda bu, banka hesap bakiyenizin yeterli olmadığı veya hesabınızda Steam'in güvenilir bir satıcı olarak belirlenmemesi gibi bir kısıtlama bulunduğu anlamına geliyor. Sorunun ne olduğunu öğrenmek için bankanızla iletişime geçmelisiniz.

Bu gibi durumlarda bankalar genelde hesap bilgileri güncellenip satın almanın gerçekleşmediği doğrulanana kadar işlem ücreti kadar hesap bakiyesini geçici olarak dondurur. Bankaya ve işlem süreçlerine bağlı olarak bakiyenizin tekrar hesabınıza geçmesi 30 günü bulabilir.

Steam Destek yalnızca satın alma işleminin gerçekleşmediğini doğrulayabilir. Bankaların işlem sürelerini hızlandıramayız.

30 gün içinde bu ücret banka hesabınızdan silinmezse, bankanızla iletişime geçip bloke edilen miktarın hesabınıza iade edilmesini talep edin.

Steam'in bu işlem için sizden ücret almadığını doğrulamak için bizimle olan konuşmanızı bankanıza gösterebilirsiniz.

Steam Support
Nova

Yeni konular

Geri
Yukarı