Paralel evrenlere inanıyor musunuz?

569801

Hectopat
Makaleler
4
Merak ettim ve sorayım dedim. :) Benim yanıtımı merak ediyorsanız, ben inanıyorum. Siz de inanıyorsanız neden ve inanmıyorsanız neden diye yazabilirsiniz.

Merak ettim ve sorayım dedim. :) Benim yanıtımı merak ediyorsanız, ben inanıyorum. Siz de inanıyorsanız neden ve inanmıyorsanız neden diye yazabilirsiniz.
İnanmıyorum. Saçma geliyor. Bir aralar inandırıcı geliyordu ama son zamanlarda boşladım. Şu anda çiğdem çıtlayıp son gelen elektrik faturasını düşünürken benim paralel evrendeki ben, belki hayatını yaşıyor. Bu zoruma gidiyor.

Ben olabileceği kanısındayım. Sayısız evrenin olabileceği, bilime göre mümkün. Eğer ki ilerleyen yıllarda varlığının olduğuna dair somut bir kanıt bulunursa, bilim dünyasında yeni bir çağ başlayacak.

Merak ettim ve sorayım dedim. :) benim yanıtımı merak ediyorsanız, ben inanıyorum. Siz de inanıyorsanız neden ve inanmıyorsanız neden diye yazabilirsiniz.

Aksi ispatlanmadıkça, paralel evren olma ihtimali yarı yarıya oluyor. Aksini ispatlamak içinse tüm evren, kara delik ne varsa tek tek check yapılması lazım o yüzden inanıyorum.

Geri
Yukarı