Paranız olsa üniversitede araba alır mısınız?

@Ekin Bey İstanbul'da yaşıyorum Üniversite sınavına hazırlanıyorum ailemle yaşadığım için arabamız var babam İstanbul'da bir Üniversite kazanırsam arabayı istediğim zaman alabileceğimi vaat ediyor onun için araba iyi bir seçenek ama araba olmasa bile motor alırım diye düşünüyorum Üniversite'de İstanbul'da Toplu Taşıma eziyet çünkü.

Ne kadar mesafe gideceğime ve hangi şehirde oturduğuma bağlı. İstanbul ise biraz düşünürdum çünkü trafik insanı bunaltıyor bir noktada. Bir yere gezmeye gidecek olursam da kiralardım.

Üniversiteye ulaşımım çok zor ise alırım fakat tek yada iki vesait ile gidilebiliyorsa pekte gerekli değil bence. Özellikle İstanbul-İzmir trafiğinde bazen araba kullanırken yeter lan yeter artık diye bağırmamak için kendimi zor tuttuğum zamanlar oldu yani trafikten dolayı. Ama arabama iyi bakacaksam 10 sene bakımlarını adam gibi yaptırıp 10 sene bineceksem alırdım herhalde.

@Ekin Bey İstanbul'da yaşıyorum Üniversite sınavına hazırlanıyorum ailemle yaşadığım için arabamız var babam İstanbul'da bir Üniversite kazanırsam arabayı istediğim zaman alabileceğimi vaat ediyor onun için araba iyi bir seçenek ama araba olmasa bile motor alırım diye düşünüyorum Üniversite'de İstanbul'da Toplu Taşıma eziyet çünkü.
İstanbulda motor daha büyük eziyet bence. Toplu taşıma+martıyı motora yeğlerim açıkçası.

Geri
Yukarı