Sınırsız paranız olsa neler alırsınız?

Bir tesis kurdururdum. Bu tesiste de laboratuvar Hadron çarpıştırıcıları ile donatırdım. Evrenin sırlarını çözmeye yönelik deneyler yaptırırdım. Hatta bunun eğitimini alıp kendim de çabalardım. Çok iligimi çekiyor bu konular.

Son düzenleme:
Çinden veya Japonya da olur. Bir anime kızı sipariş ederim sonra güzel bir ev anime kızı ile evimizi döşeriz zaten sınırsız ihtiyaç oldukça yeni anime kızları alırım.

Pandemi(!) adı altında onlarca iş merkezinin, emekçinin, dükkanların sağlık bahanesiyle zorla kapattırıp bir de utanmadan vergi alırdım. Ufak yardımlarla ağızlarındaki payı alır, Herkesi evin içine tıkayıp koca dünya benim olurdu.
Sürekli aşılayarak onları ya bana, ya da toprağa bağımlı kılardım. Aşılı olmanın bir hayat tarzı olduğunu ve aşı olmayanları ebediyen ev hapsi ile korkuturdum. Bu sayede arkadan tedarik paralarını toplar, kimsenin sesini çıkarmadan halkın cebindekini her aşı zamanında alırdım. Ülkelere bana hizmet eden başkanlar koyardım. Büyük bir ilaç firmam olurdu ve yapay hastalıkların etkisinde kalan herkesi toprağa çağırırdım. Fakat bu aç gözlülüğümün dünyanın sonunu getireceğini kimse düşünmemişti.

(Gönderme filan yok yapılır mı yapılır)

Yeni konular

Geri
Yukarı