Yaşadığınız paranormal olaylar

Yaşadığınız paranormal olaylar var mı? Genel olarak insanların ilgisini çeker böyle konular. Çok kişi tarafından da okunacağına eminim.

Paranormal denemez ama tatsız bir olay var, olay şöyle oldu:
Bir gün gece çöp atmaya gidiyorum, bizim sitenin önü açık olduğu için sıra şeklinde çöp kutuları var ve oraya gitmek için siteden çıkmak gerekiyor. Yaşadığımız yer sanayi tarzı bir yer olduğu için tekinsiz yerlerdeyiz ve gece dışarı çıkmak pek mantıklı bir hareket değil. Ben çöp atmaya gittim, önümde yolda bir adam oturuyor ve siyah giyinmiş, bende korktuğum için gitmedim yanına. Çöpü attım ve aynı yere baktım adam yok, arkamı döndüm 2 kişi olmuşlar ve para istiyorlar. Güvenlik hayatımı kurtardı.

Ben olsam sabah indirirdim çöpü. Ne acelesi var sonuçta.

Bu konuyu açmayı seviyorsunuz heralde :D Bundan önce de açmışsınız. Ben 5-6 yaşlarındayken bilerek ekmeği düşürüp üstüne falan basmıştım sonrasında ise 1-2 dakika boyunca felçlik geçirdim (hareket falan edemedim) bu sırada üstünde durduğum fayansta alevli bir yazı yavaş yavaş yazıldı sonrasında bakıcım geldiğinde bir anda kayboldu ve yürümeye devam edebildim. Çok korkmuştum. Paranormal olmasa da azımsanmayacak kadar çok uyku felçliği geçiriyordum (halk dilinde karabasan) onlar da çok korkutucuydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı