Yaşadığınız paranormal olaylar

Her gün uyandıktan sonra halüsinasyon görüyorum. Dün gece erken yattım ve saat tam 3:00 da uyandım. Yerde küçük beyaz giysili insanlar garip hareketler yapıyordu. Hemen ışığı açmak için koştum. Her gün böyle bir olay başıma geliyor. 1 hafta önce su içmeye giderken kapının önünde beyaz gözlü küçük köpeğe benzeyen bir canlı vardı.

Her gün uyandıktan sonra halüsinasyon görüyorum. Dün gece erken yattım ve saat tam 3:00 da uyandım. Yerde küçük beyaz giysili insanlar garip hareketler yapıyordu. Hemen ışığı açmak için koştum. Her gün böyle bir olay başıma geliyor. 1 hafta önce su içmeye giderken kapının önünde beyaz gözlü küçük köpeğe benzeyen bir canlı vardı.
Her gun görüyorsan normal değil bence.

Her gun görüyorsan normal değil bence.

Eğer etraf karanlıksa %100 başıma geliyor. Özellikle etraftaki nesneleri insana benzetmek çok oluyor.

Bu olaylar 7-8 ay önce uyku felci (karabasan) geçirmiştim. Uykumda fısıltı falan hiçbir şey duymadım. Ama sanki biri beni boğmak istercesine göğüs kısmında çok ağrı ve nefes alamama hissini yaşıyordum. Ailemin sesini duyuyordum sadece. Hepsi bu olaydan sonra başladı. Hiç korku filmi falan izlemem. Sadece eğlenmek için internette geziniyorum.

@Redlue.sT, hocam cidden sizi ürkütmek istemem ama aynı olay bizim aile üyelerinin başından bir çok kez geçti. Benim inancım yok ancak düzgün bir hocaya giderek düzelttiler. Bu in cin olaylarına pek inanasım gelmiyor ama bir arkadaş duman falan halinde görebileceğimizi söyledi, harbiden öyle. Müslüman biriyseniz denenmesi gereken en mantıklı yol. Psikolojik olarak hiç bir sorunumuz yok. İnancı olmayan insanlar ne düşünür bilmiyorum.

@Redlue.sT, hocam cidden sizi ürkütmek istemem ama aynı olay bizim aile üyelerinin başından birçok kez geçti. Benim inancım yok ancak düzgün bir hocaya giderek düzelttiler. Bu in cin olaylarına pek inanasım gelmiyor ama bir arkadaş duman falan halinde görebileceğimizi söyledi, harbiden öyle. Müslüman biriyseniz denenmesi gereken en mantıklı yol. Psikolojik olarak hiçbir sorunumuz yok. İnancı olmayan insanlar gördüğünde altına kaçırabilir.

Çok korkmuyorum her gün başıma geldiği için. Ama yine de o gördüklerimin ışığı açmazsam benim yanımda olacaklarını (ben uyurken) düşünmek çok rahatsız edici oluyor.

Bundan 4 yıl kadar önce 15 tatilin bittiği pazarın pazartesiye bağlandığı gece okulun açılması hüzünü ile saat gece 3 gibi artık uyumak zorunda olduğum için yavaştan uykuya dalmıştım çünkü saat 7 de okul için kalkmam gerekiyordu. Odamın sıcaklığı fazlaydı ve ışıklar yanıktı üzerimde ise vücuduma yapışan bana küçük gelen gri bir eşofman vardı.

Neyse uykuya daldım dediğim gibi ışıklar açıktı ortam karanlık değildi. Gözlerimi açtığım gibi hareket etmeye çalıştım ama edemedim yani gözlerim açık üzerimde bir şey yok ama hareket edemedim. Aileme seslenmeye çalışıyorum olmuyor sesim çıkmıyor. Hatırladığım kadarı ile 10 saniye sürdü bu sonra çözüldüm. Garip bir deneyimdi. Bu da benim bir karabasan anımdır tavsiyem uyurken dar şeyler giymeyin. Uyandığımda çok terlemiştim.

Sıcak kahve ve YouTube'dan LoFi müzik eşliğinde forumda takılırken müzik bitti. Sonraki müziğe geçmesini beklerken "Technopat'tan herkese merhaba, ben Recep Baltaş" sesi geldi. O an korku ve panikle alt F4 yaparak musallattan son anda kurtuldum.

Sıcak kahve ve YouTube'dan lofi müzik eşliğinde forumda takılırken müzik bitti. Sonraki müziğe geçmesini beklerken "Technopat'tan herkese merhaba, ben Recep Baltaş" sesi geldi. O an korku ve panikle alt F4 yaparak musallattan son anda kurtuldum.

Eğer PC'yi çöpe atıp forumda önerilen PC'leri almaz isen musallat asla seni bırakmayacak.

Geri
Yukarı