Pardus tar.gz uzantılı dosyaları kurmak

at4k4n.exe

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Pardus'u yeni indirdim, program kurmayı bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Bir de Wine kuramadım, hata veriyor çalıştırınca.

Dosya Ekleri

• 17093122024353697176736806613402.jpg
    17093122024353697176736806613402.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba. Pardus'u yeni indirdim, program kurmayı bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Bir de Wine kuramadım, hata veriyor çalıştırınca.

Direkt Wine yerine bottles kullanın. Çok daha rahat. Tar.gz ZIP ve RAR gibi bir arşiv uzantısıdır. Direkt olarak bir program olmuyorlar genelde.

Direkt Wine yerine bottles kullanın. Çok daha rahat. Tar.gz ZIP ve RAR gibi bir arşiv uzantısıdır. Direkt olarak bir program olmuyorlar genelde.
Hocam uzun uğraş sonucu Wine kurabildim. Bu tar.gz ve tar.xz ZIP gibi ama içindekileri nasıl kuracağım? Yardımcı olabilir misiniz? Bazıları setup oluyor da bazıları olmuyor.

7-zip kuracağım hocam. Bir de Wine ile Fatih Kalem kurdum fakat çalışmadı. Diyanet Kuran kurdum fakat yine çalışmadı. Bottles kursam çalışır mı?

7-ZIP kuracağım hocam. Bir de Wine ile Fatih Kalem kurdum fakat çalışmadı. Diyanet Kuran kurdum fakat yine çalışmadı. Bottles kursam çalışır mı?

7-ZIP kurmanıza gerek yok ki. Fatih kalemin çalışacağını sanmam. Pardus etap projesinde buna benzer bir uygulama vardı diye hatırlıyorum ama genel kullanım dağıtımlarında hangi uygulama bu görevi görüyor bilmiyorum. Pardus forumunda bir sorabilirsiniz. Diyanet kuran bottles ile çalışabilir belki.

7-ZIP kurmanıza gerek yok ki. Fatih kalemin çalışacağını sanmam. Pardus etap projesinde buna benzer bir uygulama vardı diye hatırlıyorum ama genel kullanım dağıtımlarında hangi uygulama bu görevi görüyor bilmiyorum. Pardus forumunda bir sorabilirsiniz. Diyanet kuran bottles ile çalışabilir belki.
Hocam şuan bir imaj hazırlıyorum. Fatih Kalem yerine Pardus Kalem buldum fakat arayüzün yabancı olmaması açısından Fatih Kalem istiyordum. Kurulum ekranı geliyor, kuruyorum, açılmıyor. Sabah Bottles indirip Diyanet Kuran deneyeyim hocam. Bu arada akıllı tahtalarda kullanılması yararlı olacak bir program önerir misiniz?

Hocam şu an bir imaj hazırlıyorum. Fatih Kalem yerine Pardus Kalem buldum fakat arayüzün yabancı olmaması açısından Fatih Kalem istiyordum. Kurulum ekranı geliyor, kuruyorum, açılmıyor. Sabah Bottles indirip Diyanet Kuran deneyeyim hocam. Bu arada akıllı tahtalarda kullanılması yararlı olacak bir program önerir misiniz?

Hocam akıllı tahtalar için geliştirilmiş Pardus etap dağıtımı var. Direkt onu kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı