Pardus yüklü bilgisayara flash ile Windows yüklenmiyor

Jerowai

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bende sadece Pardus yüklü PC var. Ben Windows yüklemek istiyorum. Windows 10, 7, Vista indirdim ve bunların hepsini teker teker Pardus disk yazıcı, Woe USB, Ventoy gibi programlara Boot ettim. Hepsini denesem de Boot ettiğim flashı BIOS görüyor, çekiyorum, ilk sıraya açılışta yine Pardus'un grub menüsü açılıyor. Ventoy ile bir defa VT Loading'de kaldı, bir defa ise çok fazla ekranda yazı çıktı. Delireceğim artık, bir yol gösterir iseniz. Ne yapayım, kökünden mi sileyim Pardus'u harddiskten? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, bende sadece Pardus yüklü PC var. Ben Windows yüklemek istiyorum. Windows 10, 7, Vista indirdim ve bunların hepsini teker teker Pardus disk yazıcı, woe USB, ventoy gibi programlara Boot ettim. Hepsini denesem de Boot ettiğim flashı BIOS görüyor, çekiyorum, ilk sıraya açılışta yine Pardus'un grub menüsü açılıyor. Ventoy ile bir defa vt Loading'de kaldı, bir defa ise çok fazla ekranda yazı çıktı. Delireceğim artık, bir yol gösterir iseniz. Ne yapayım, kökünden mi sileyim Pardus'u harddiskten? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bilgisayarınız açılırken USB belleği Boot menüsünden seçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı