Partnersiz spor yapılır mı?

sağolun arkadaşlar yorumlarınız için birde ben ilk defa başlayacağım yaş 15 ama biraz utanıyorum çünkü makine kullanımı salon kuralları vs çok bilmiyorum ve zayıfım yani kaldıracağım ağırlıklara gülmezler mi :D

@İskender Gece

Çekinmenizi gerektirecek bir durum yok. Salondakiler anasının karnından profesyonel sporcu olarak doğmadı sonuçta. Sizinle alay eden olacağını sanmıyorum.

Aletleri nasıl kullanacağınızı illaki gösterirler. Kuralları da aynı şekilde.
peki hocam bir ara keşfette görmüştüm e çok terleyen birisi olarakta öğrenmem gerek bu ter havlusu olayı ne sanırsam mustafa yıldızdı bunla alakalı bir video çekmişti ama geçmiştim

Videoda ne anlatıldığından haberim yok fakat benim gittiğim yerde havluyu hijyen açısından kullanılan aletlere sermemiz isteniyordu. Aletleri kullandıktan sonra ayrıyeten dezenfekte edip sıradaki kişi için hazır hale getiriyorduk.

Videoda ne anlatıldığından haberim yok fakat benim gittiğim yerde havluyu hijyen açısından kullanılan aletlere sermemiz isteniyordu. Aletleri kullandıktan sonra ayrıyeten dezenfekte edip sıradaki kişi için hazır hale getiriyorduk.
peki fitness a futbol forması ile gitsem absürt mü olur veya ne giyeyim

Geri
Yukarı