Paylaşımlı Steam hesabı kullanmak sorun çıkartır mı?

SuperDodo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GameSatış'ta 25 TL'ye 3 oyun gibi bir satış görüp arkadaşlarla dolandırıcı veya değil diye iddiaya girdik. Sonuç olarak değilmiş. 3 farklı hesap verdi ve verdiği oyunlar almayı planladığım oyunlardı. Sorum şu, bu hesapları netimi kesip oynarsam main hesabımda veya bilgisayarımda bir sıkıntı olabilir mi?

Arkadaşlar GameSatış'ta 25 TL'ye 3 oyun gibi bir satış görüp arkadaşlarla dolandırıcı veya değil diye iddiaya girdik. Sonuç olarak değilmiş. 3 farklı hesap verdi ve verdiği oyunlar almayı planladığım oyunlardı. Sorum şu, bu hesapları netimi kesip oynarsam main hesabımda veya bilgisayarımda bir sıkıntı olabilir mi?

Cevrimdısı moda alıp öyle oynarsanız sıkıntı cıkmaz.
25 TL'ye 3 oyun almak cok mantıksız bedavaya ya da 10 TL'ye aldıgı seyleri satıyorlar...

Hiçbir şey olmaz. En az 7 8 oyun bitirdim o şekilde. 3 4 gündür de Baldur's Gate 3 oynuyorum. Şu anda bile oynuyorum mola verdim foruma girdim. Hiçbir sorun olmuyor.

Cevrimdısı moda alıp öyle oynarsanız sıkıntı cıkmaz.
25 TL'ye 3 oyun almak cok mantıksız bedavaya ya da 10 TL'ye aldıgı seyleri satıyorlar...
hesaplar çalıntı zaten belli oluyor ama crack oynamak istemiyorum. Oyunları paraya kıyar satın alırım ama şu an elimde hesaplar varken alasım gelmiyor o yüzden sordum

Geri
Yukarı