PC çalışmasına rağmen ekran gelmiyor

Roon35

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar bugün yeni anakartım ve islemcim geldi hemen PC montajını yaptim ve monitöre bagladim. Klavye mouse vs taktim powera bastigimda PC çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor ve klavye, mouse çalışmıyor ayrıca klavye ve fareye da LED isiklar gelmiyor. Sorun nedir? Çözümü nedir? Simdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet

Ona hic dikkat etmedim ama sunu diyebilirim dun eski anakartima rami ekran kartini ve eski islemcimi taktim sadece cpu kisminda isik yandi o da eski cpum bozuk oldugu icin yandi yani ramde ve ekran kartinda sorun yok sanirsam
O anakartın debug LED'i var. Sen sistemi aç görmeye çalış hangi ışığın yandığını.

Merhabalar arkadaşlar bugün yeni anakartım ve islemcim geldi hemen PC montajını yaptim ve monitöre bagladim. Klavye mouse vs taktim powera bastigimda PC çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor ve klavye, mouse çalışmıyor ayrıca klavye ve fareye da LED isiklar gelmiyor. Sorun nedir? Çözümü nedir? Simdiden teşekkür ederim.

Ekran kartın yanmış olabilir. Çünkü benim arkadaşımda da bu problem olmuştu. Bilgisayarcı da ekran kartın yanmış demişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı