PC Gamer, Anomaly Agent hakkında paylaşım yaptı

Makaleler
2
Yer
Ankara
PC Gamer, aynı IGN gibi oyun basınında yer alan ve önemli olan bir kuruluş. Anomaly Agent hakkında bir haber yapmışlar. Haber oyunun Steam'de çok olumlu oy alması üzerine kurulu, oyunun Türk yapımı olduğunu belirten ve oyundan bahseden bir haber olmuş.
Yani bir incelemeden veya oyunu övmekten çok Steam'de destek amaçlı olumlu oy atanlar sayesinde bahsetmisler gibi gözüküyor.

Kaynak:

Son düzenleme:
PC gamer, aynı ıgn gibi oyun basınında yer alan ve önemli olan bir kuruluş. Anomaly agent hakkında bir haber yapmışlar. Haber oyunun Steam'de çok olumlu oy alması üzerine kurulu, oyunun Türk yapımı olduğunu belirten ve oyundan bahseden bir haber olmuş.
Yani bir incelemeden veya oyunu övmekten çok Steam'de destek amaçlı olumlu oy atanlar sayesinde bahsetmisler gibi gözüküyor.

Kaynak:

Bence bu çok da iyi bir şey değil. Sırf destek amaçlı oyunu satın almak ve biraz oynayıp olumlu inceleme atmak çok saçma ve kötü bir şey hatta öyle ki oyunu satın almayıp, türle hiç alakası olmayıp etrafta öven kişiler gördüm. Linç yememek için şunu söyleyeyim, en sevdiğim içerik üreticisi Enis Kirazoğlu onu söyleyeyim. Yoksa tabii ki umarım başarılı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence böyle bir haber iyi değil. İsteseler oyundan sayfa sayfa bahsedebilirlerdi ama sadece oyundaki olumlu yorumlar üzerine bir haber yapmışlar ve oyundan adamakıllı bahsetmemişler bile. Türk yapımı olduğu için mi bunu yaptılar acaba? Merak etmedim değil. Oyundan uzun uzun bahsedip oynanışından bahsetseler ve kullanıcılar da kararını ona göre verse daha iyi olabilirdi.

Oyun bence Türk yapımı olmasa Steam'deki tüm yorumları olumsuz olsaydı da güzel bir oyundu. PC Gamer moderatörleri bu oyunu oynamadan böyle bir inceleme yazmışlar diye düşünüyorum çünkü oyun bundan fazlasıyla da övülebilir.

Şu oyun çıktığında beri düzgün eleştiri yapan hiçbir yer görmedim maalesef Enis Kirazoğlu seviyorum ama çoğu alan kişiyi Enis destek için filan vermiş neyse umarım daha iyi yerlere gelir Enis Kirazoğlu ama genel olarak kimse düzgünce eleştiri yapmadı youtube da

Bence böyle bir haber iyi değil. İsteseler oyundan sayfa sayfa bahsedebilirlerdi ama sadece oyundaki olumlu yorumlar üzerine bir haber yapmışlar ve oyundan adamakıllı bahsetmemişler bile. Türk yapımı olduğu için mi bunu yaptılar acaba? Merak etmedim değil. Oyundan uzun uzun bahsedip oynanışından bahsetseler ve kullanıcılar da kararını ona göre verse daha iyi olabilirdi.
Türk yapımı olmasıyla olumlu yorum yapmaları ne alaka? Adamlar Türk değil, yabancı. Türk yapımı olması umurlarında değildir. Demek ki oyun onlara göre iyiymiş ve böyle haber yapmışlar. Daha sorgulamaya gerek yok.

@unki, benim dediğimi anlamamışsınız. Demek istediğim, sadece oyundaki olumlu yorumlar üzerine inceleme yapmışlar. Bunu, Steam mağaza sayfasına giren herhangi bir kişi de okuyabilir. Oyundan detaylı detaylı bahsetmek varken sadece mağazasındaki olumlu yorumlar üzerine haber yapmaları da hoş değil.

Geri
Yukarı