PC Hocası TV adlı kanalın para için takipçilerini kandırması

İnek05

Hectopat
Daha fazla  
PC Hocası TV adlı kanal videolarında 6500-7000 TL'ye toplanabilecek sistemleri 9000-10000 gibi fiyatlara toplayıp takipçilerini kandırması dikkatimi çekti. Sponsor olan markların ürünlerini kullanarak insanları kandırıyor. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gibi kanallarda genel bir şey.

Bunu ilk başlatan Donanım Arşivi olmalı. Eskiden sistemler hem pahalı hem kalitesiz PSU olurdu. Şimdi yaptığı PC'ler iyi bence. Kesinlikle para için yapıyorlar, sponsor iyi parça verirse iyi sistem kötü verirse kötü sistem. Biz yaptık gibi şeyler yalan.

Bir de PC Hocası kanalı alınmaz diyenlerle dalga geçen videosu var çok iyi sistemler yapıyorlarmış gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eleştiriyi de kaldıramıyorlar. Bir seferinde eksik bilgi verdiklerini söyleyen yorum yapmıştım ve "Haklısın, fabrikadaki tüm üretim aşamalarını dahi anlatalım." diye yanıt vermişlerdi. Zaten bu tarz sistem toplayan kanalların sistemleri hep kötü oluyor. C4 gibi güç kaynağı ile ışıklı mışıklı hava alamayan bir kasa ile sistem toplayıp duruyorlar. Teknoloji mağazaları satmayan parçaları bu kanallar aracılığıyla millete kakalıyor.

Technopat ailesi olarak forumlarına çökelim. :D

Adamların kanallarına bakın, ne kadar yapmacık bakıyorlar. Adamların gözlerinde ruh yok ruh. Bir karşılaştırın bakalım;
technopat.jpg

@fryzen hocam, habiden mi ciddiye aldınız ya? :D Bundan sonra (!) koyarım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı