PC için 9. nesil Xbox vs HyperX Clutch gamepad

• Konuyu başlatan Talt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 160

Talt

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx 4060 mobile
16gb DDR5
13500hx
Arkadaşlar bilgisayar için kablosuz gamepad alacağım. Xbox kontrolcusu almayı düşünüyorum ama Bluetooth olduğundan dolayı sıkıntı oluyor mu bilmiyorum. Aynı zamanda laptop Omen olduğu için HyperX'e de kafam gidiyor. Gecikme rahatlık uyumluluk vb genel olarak hangisini tercih etmeliyim sizce?
Bilgisayarımda 2 Type-A 2 Type-C girişi var. Çok önemli değil ama Type-A olanlar kulaklık ve fareye gidiyor bu nedenle dongle Type-C olursa daha rahat ederim.
Yine çok da önemli değil uygun olursa Mobile da da kullanırım.
Başka öneriniz varsa da duymak isterim.
Teşekkürler.

Bluetooth konusunda kafanız takılmasın bende bluetooth gamepad kullanıyorum gecikme neredeyse yok, bağlantı da bilgisayara göre değişir ama genelde kaliteli.

Xbox al geç güzel bir laptopun var ise Bluetooth problem çıkarmaz gözle fark edilecek bir gecikme yaşamazsın.
alıp geçiyorum o zaman teşekkürler

Bluetooth konusunda kafanız takılmasın bende bluetooth gamepad kullanıyorum gecikme neredeyse yok, bağlantı da bilgisayara göre değişir ama genelde kaliteli.
teşekkürler Xbox yapıştırıp geçiyorum
doğum gününüz kutlu olsun bu arada

Son düzenleme:
Kafan rahat olsun istiyorsan Xbox alabilirsin. Tek sorunun yanında şarj edilebilir pil de alman gerekiyor. İndirimleri takip et sıkça ucuzlayan bir ürün.

teşekkürler Xbox yapıştırıp geçiyorum
doğum gününüz kutlu olsun bu arada
Sağolun teşekkür ederim :)

Bu arada yüksek boyutlu şarj edilebilir pil ve yanında şarj aleti veya Xbox kolları için şarj kiti alırsanız pillere çok kafa yormazsınız hocam.

Bluetooth konusunda kafanız takılmasın bende bluetooth gamepad kullanıyorum gecikme neredeyse yok, bağlantı da bilgisayara göre değişir ama genelde kali

Bu arada yüksek boyutlu şarj edilebilir pil ve yanında şarj aleti veya Xbox kolları için şarj kiti alırsanız pillere çok kafa yormazsınız hocam

Bu arada yüksek boyutlu şarj edilebilir pil ve yanında şarj aleti veya Xbox kolları için şarj kiti alırsanız pillere çok kafa yormazsınız hocam.

anlamadım. dahili bataryası yok mu Xbox kontolcülerinin.

Yeni konular

Geri
Yukarı