PC için DualSense vs Xbox Controller

Dualsense seçtim, iyi ki de seçmişim. Gerek teknolojik üstünlüğü olsun, gerek gömülü bataryası olsun. PC için henüz tam performansında çalışmıyor ama eminim ki ileride desteği artacaktır. DSX kullanarak iyi bir şekilde kullanabiliyorum. Ancak almamdan 6-7 ay sonra sol joystickde sol takılı kalma durumu geldi ancak test edince öyle gözüküyor yoksa fiziksel olarak bir şey yok. Ama büyük ihtimal benim kullanımımdan dolayıdır, yarış oyunları çok oynayınca sol joysticki ileri tutarak sağ sol yapıyordum. Servise yollayacağım yakında.

DualSense seçtim, iyi ki de seçmişim. Gerek teknolojik üstünlüğü olsun, gerek gömülü bataryası olsun. PC için henüz tam performansında çalışmıyor ama eminim ki ileride desteği artacaktır. DSX kullanarak iyi bir şekilde kullanabiliyorum. Ancak almamdan 6-7 ay sonra sol joystickde sol takılı kalma durumu geldi ancak test edince öyle gözüküyor yoksa fiziksel olarak bir şey yok. Ama büyük ihtimal benim kullanımımdan dolayıdır, yarış oyunları çok oynayınca sol joysticki ileri tutarak sağ sol yapıyordum. Servise yollayacağım yakında.

Hocam bende almayı düşünüyorum çok kararsızım hala memnun musunuz?

Hocam bende almayı düşünüyorum çok kararsızım hala memnun musunuz?
Memnunum hocam. DSX uygulaması da v3'e güncellendi, artık çok daha detaylı ve rahat ayarlamalar yapabiliyorum. Ama v3'e geçeli henüz 1 ay oldu, beta aşamasında yani. Ayrıca Xbox Dualsense'den biraz daha küçük, ele daha rahat oturuyor.

Geri
Yukarı