PC için Hikaye Tabanlı Oyun Tavsiyesi

• The Witcher 3: Wild Hunt
  • Dying Light
  • Max Payne seri
  • The Elder Scrolls V: Skyrim
  • POSTAL 2
  • Rise Of The Tomb Raider
  • The Long Dark

Max Payne serisini oynamıştım. Skyrim'de oynamıştım fakat pek ısınamamıştım o oyuna. Geri kalan oyunları listeye ekledim, Teşekkürler.
The Witcher 3
Vampyr
The Wolf Among Us
Spec Ops : The Line
Far Cry 4
Bioshock
Dying Light

Far Cry 4'ün güzel hikayesi olmadığını söylediler. Spec Ops The Line oynamıştım o da çok güzel oyundu. Geri kalanı not aldım.

Kesinlikle Life is Strange Befor the Storm kesinlikle almalısın dostum :)

Life is Strange Befor The Storm indirmeyi düşünüyordum zaten. Bu oyunda da chloe ile rachel'i anlatıyormuş.

Middle-earth™: Shadow of Mordor™ Yüzüklerin efendisi tadında bayılacağın bir oyun. Bu bitince shadow of war'a devam edersin.

Just Cause çok iyi 4 pahalı dersen 3 de çok iyi. 3ü severek oynadım.

Mount & Blade: With Fire and Sword harika ötesi. Herkes warband diyor ama alakası yok bu çok daha iyi.

PROTOTYPE 2 eski ama güzel.

Life is Strange hiç beğenmediğim bir oyun. Hikayesi benim gerçek hayatımdan çok daha sıkıcı. Bir grup ergenin saçma sapan işleri. Baya oynamaya zorladım kendisini belki hikaye sonradan güzelleşir diye ama maalesef çok sıkıcı bir oyun. 6 saat oynadıktan sonra sildim. Tam bir işkence gibiydi.

The Walking Dead bu zamana kadar gördüğüm en iyi hikayeye sahip. Sadece birinci sezonunu oynadım harika bir hikayesi var. Sonunda baya gözlerim doldu yani. Çok acımasız bir oyun. :)

The Walking Dead kesinlikle öneririm. Efsane bir oyun.
Kesinlikle aynı kafadayım. Bugün Maymunlar Cehennemi: Son Sınır oyununu bitirdim çok güzeldi.

Fahrenheit , Heavy Rain , undertale bunları öneririm. Özellikle fahrenheit sürükleyici bir hikayesi var. Heavy Rain zaten bilirsin. Klasiklerden . Undertale hakkında da konuşmaya gerek duymuyorum bile oynamadiysaniz oynayın . Oyun dünyasına bakış açınızı değiştirecektir . Söyliyeyim.

Dishonored + Knife of Dunwall + Brigmore Witches + Dishonored 2
DLC'leri oynamadan 2'ye geçme.
Death of the Outsider da güzel ama kısa, ayrı oyun yerine DLC olmalıydı. Hikayenin sonunu merak ediyorsan veya benim gibi serinin fanıysan oynanır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı