PC mi PS4 mü?

EyupTurgut

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar yazin ekran karti alacaktim ancak aklima PS4 geldi, ben de ortada kaldim.
PC'ye ekran kartimi almaliyim yoksa PS4 mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4'teki oyunlar başlı başına masraf kapısı, PS'nin 1.500 olduğuna bakma, ortalama bir kullanıcı 3-4.000 civarı para akıtıyor.
2-3 sene rahat rahat oyununu oynadıktan sonra yeni çıkan oyunlara gücünün yetmemesi ve çamur gibi grafiklerle çıkan oyunlarda cabası.

Kısacası sistemin fena değilse kesinlikle ekran kartı almalı, kötü ise de PS4 yerine yeni bir sistem toplamalısın.

NOT : Çamur gibi grafik ne alaka demeden önce bi' PS3'e son çıkan oyunlara bakın, FIFA gibi genele göre az sistem gereksinimi olan bir oyunu bile gözleri bozacak kadar kötü bir kalitede oynamak zorunda kalıyorsunuz.

PS için alacağın oyunlara da bayağı bir para harcayacaksın ve gene bir pc kadar masraf yapacaksın hemen hemen. Ben şahsen PC taraftarıyım bu tür tartışmalarda, daha işlevsel ve ucuz. En kötü durumunda dahi satma imkanın var PC'yi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı