PC vs PS4

SwDip

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilişim üzerine okuyorum. Bölümüm web tasarım.

Şu anki eski laptopum bozuldu. Birkaç aydır PC incelemesi yapıyorum ama bir yandan PS4 istiyorum. Sizce ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana da 1050 Ti çöpüyle Low'da sürünürken başarılar. RX 570 bile kesmez oyun oynamak için ama 1050 Ti nedir? 5 senelik kart. Onunla ancak oyun oynadığını sanırsın. Ayrıca sistemimde 1050 Ti var. Onboard niyetine duruyor. Gerçek bir çöp.

1050 Ti kullanmıyorum çok şükür ki ben iyi bir kart olduğunı savunmadım ama gidip de GeForce NOW da Low da da olsa istediğin oyunları oynayamıyorsun neden para vereyim ben 😂

1050 Ti kullanmıyorum çok şükür ki ben iyi bir kart olduğunı savunmadım ama gidip de GeForce NOW da Low da da olsa istediğin oyunları oynayamıyorsun neden para vereyim ben 😂

Stadia'da sağlam oyunlar var. Satın alıyorum ben. Sen para verme. Yazılım korsanlığı yap, torrentten indir oyna öyleyse. 😀 Çok şükür korsanlık yapmıyoruz.

Stadia'da sağlam oyunlar var. Satın alıyorum ben. Sen para verme. Yazılım korsanlığı yap, Torrent'ten indir oyna öyleyse. 😀 çok şükür korsanlık yapmıyoruz.

Korsanlık yapmak mı? Kim söyledi bunu sana? Bir oyun almak için yaklaşık 1 saat hesap alım satımı yapmam yetiyor. Derdiniz ne tam anlamadım, maaş bağladılar size sanırım. GeForce NOW'dan başarılar 1 aylık üyelik kazandınız 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
O istediğin birkaç oyunu da, bastırır parasını Stadia'dan alırsın. Türkiye'den VPN ile kullanılabiliyor. Çöp kartlarla vakit kaybetmeyin bence. Low grafikler zevk vermez.

Aynen Stadia gecikmeleriyle uğraşsın mükemmel denilen GeForce NOW'ın ise sabit 35 veren nette çöp olması ayrıca her oyunun olmaması:D.

Yeni konular

Geri
Yukarı