PC vs PS4

SwDip

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilişim üzerine okuyorum. Bölümüm web tasarım.

Şu anki eski laptopum bozuldu. Birkaç aydır PC incelemesi yapıyorum ama bir yandan PS4 istiyorum. Sizce ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben bilişim üzerine okuyorum. Bölümüm web tasarım.

Şu anki eski laptopum bozuldu. Birkaç aydır PC incelemesi yapıyorum ama bir yandan PS4 istiyorum. Sizce ne yapabilirim?

Yani PS 4'ü oynamak için güzel bir televizyonun rahat ve geniş bir koltuğun varsa eğlenceli olur normal standart koltukla çekilecek çile değil bir süre sonra bayıyor ya da sandalyeye oturup önüne masa almalısın ama ekran büyük karar senin aslında önceliğini belirle PC ile araştırma internete girme inceleme gibi şeyler yapabilirsin ama PlayStation 4 ile oyun oynayabilirsin.

Ya oynamayın, ya da, 50 Mbit ve üzeri bağlantınız varsa, GeForce NOW'a takılın. Her oyun yok ama APU, 1050 Ti gibi çöplerle uğraşmaktan iyidir.

Hocam düşünce tarzınız çök öznel GeForce NOW da doğru düzgün oyun yok ayrıyeten Türkiye standartlarındaki internet sabit olmuyor ki oyunları satın al bir de aylık para öde şu durumda şu oyun çeşitliliginde mantıklı değil 1050 Ti'lı bir sistemde düşük ayarlarda da olsa neredeyse istediğin tüm oyunları oynarsın ama GeForce NOW da öyle değil ki 1050 Ti da hala kullanılan bir kart şu piyasada adamın bütçesi bu kadardır bilgisayar alma ya da senin paran yoksa bile illa biriktir 2060 mı al diyelim ki 2060 bile tüm oyunları 1080p de High ayarlarda oynatmıyor.

Hocam düşünce tarzınız çök öznel GeForce NOW da doğru düzgün oyun yok ayrıyeten Türkiye standartlarındaki internet sabit olmuyor ki oyunları satın al bir de aylık para öde şu durumda şu oyun çeşitliliginde mantıklı değil 1050 Ti'lı bir sistemde düşük ayarlarda da olsa neredeyse istediğin tüm oyunları oynarsın ama GeForce NOW da öyle değil ki 1050 Ti da hala kullanılan bir kart şu piyasada adamın bütçesi bu kadardır bilgisayar alma ya da senin paran yoksa bile illa biriktir 2060 mı al diyelim ki 2060 bile tüm oyunları 1080p de High ayarlarda oynatmıyor.

Ne alaka ben Vodafone'dan 100 Mbit GPON fiber kullanıyorum 30 ay oldu. taahhüdü hep uygun fiyattan uzatıyorlar bu bağlantıya ödediğim parayı buraya yazsam inanmazsın. Ayrıca GeForce NOW'da, çok fazla oyun var. Destekleyenler yeter. İstediğin oyunları, korsan indirip, Low grafikte, sürüne sürüne oynamaktansa, oradaki oyunları bakar seçersin, Steam'den satın alıp adam gibi grafiklerle oynarsın. Böylesi çok daha güzel bence. Senin 1050ti dediğin kart, Cyberpunk 2077'de 1080p Low'da sürüne sürüne oynatıyor. Grafikler leş gibi. Ne zevk alacaksın?

Ne alaka ben Vodafone'dan 100 Mbit GPON fiber kullanıyorum 30 ay oldu. Taahhüdü hep uygun fiyattan uzatıyorlar bu bağlantıya ödediğim parayı buraya yazsam inanmazsın. Ayrıca GeForce NOW'da, çok fazla oyun var. Destekleyenler yeter. İstediğin oyunları, korsan indirip, Low grafikte, sürüne sürüne oynamaktansa, oradaki oyunları bakar seçersin, Steam'den satın alıp adam gibi grafiklerle oynarsın. Böylesi çok daha güzel bence.

Dediğiniz gibi sizce çok güzel grafikleri Ultra'ya çekince hikayesinni beğendiğiniz oyununda bana göre hiçbir şeyi değişmiyor (bence) Ultra olmasa da olur bende Türk Telekom 50Mbit'lik internetini kullanıyorum benim ödediğim paraya da inanamayacaksınız fibar bende sorun yaşamadan GeForce NOW üzerinden oyun oynayabiliyorum ama arkadaşın internet hızını bilmiyorsunuz GeForce NOW da büyük tutulan oyunların birçoğu yok (GTA serisi RDR2 The Walking Dead gibi ) oyunlar 1050 Ti iyi bir kart olmayabilir ama gidip de Cyberpunk RDR 2'yi en yüksek grafiklerde oynamazsan süründüğün anlamına gelmiyor ki standart genel FPS oyunlarını rahatlıkla oynatıyor destekleyenler sizin için yeter genel oyunların birçoğu bulunmuyor benim gözümde şu an almak çok saçma.

Dediğiniz gibi sizce çok güzel grafikleri Ultra'ya çekince hikayesinni beğendiğiniz oyununda bana göre hiçbir şeyi değişmiyor (bence) Ultra olmasa da olur bende Türk Telekom 50Mbit'lik internetini kullanıyorum benim ödediğim paraya da inanamayacaksınız fibar bende sorun yaşamadan GeForce NOW üzerinden oyun oynayabiliyorum ama arkadaşın internet hızını bilmiyorsunuz GeForce NOW da büyük tutulan oyunların birçoğu yok (GTA serisi RDR2 The Walking Dead gibi ) oyunlar 1050 Ti iyi bir kart olmayabilir ama gidip de Cyberpunk RDR 2'yi en yüksek grafiklerde oynamazsan süründüğün anlamına gelmiyor ki standart genel FPS oyunlarını rahatlıkla oynatıyor destekleyenler sizin için yeter genel oyunların birçoğu bulunmuyor benim gözümde şu an almak çok saçma.

O istediğin birkaç oyunu da, bastırır parasını Stadia'dan alırsın. Türkiye'den VPN ile kullanılabiliyor. Çöp kartlarla vakit kaybetmeyin bence. Low grafikler zevk vermez.

O istediğin birkaç oyunu da, bastırır parasını Stadia'dan alırsın. Türkiye'den VPN ile kullanılabiliyor. Çöp kartlarla vakit kaybetmeyin bence. Low grafikler zevk vermez.

Hocam bu sizin görüşünüz işte anlamıyorsunuz sanırım düşünce özgürlüğü ben bilgisayar istiyorumdur 1050 Ti istiyorumdur düşük grafiklerde oynamak istiyorumdur GeForce NOW gibi bir platforma o kadar para verip VPN ile sunucu değişip yüksek pingle oynarken size başarılar :D

Hocam bu sizin görüşünüz işte anlamıyorsunuz sanırım düşünce özgürlüğü ben bilgisayar istiyorumdur 1050 Ti istiyorumdur düşük grafiklerde oynamak istiyorumdur GeForce NOW gibi bir platforma o kadar para verip VPN ile sunucu değişip yüksek pingle oynarken size başarılar :D

Sana da 1050 Ti çöpüyle LOW'da sürünürken başarılar. RX 570 bile kesmez oyun oynamak için ama 1050 Ti nedir? 5 senelik kart. Onunla ancak oyun oynadığını sanırsın. Ayrıca sistemimde 1050 Ti var. Onboard niyetine duruyor. Gerçek bir çöp.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı