PS4 vs PC

PS4 vs PC

• Oy verenlerin toplamı
    23

Berat44

Hectopat
Arkadaşlar belirli bütçe konusunu saymadan PS4 mü, PC mi alacağıma karar veremedim. Bence de PC 1 adım önde ama aşağıda yazdıklarıma göre alacağım.

Öncelikle kötü de olsa 1 laptop var elimde. En azından CSGO'da 60 FPS alıyorum (low). En az ayda 1 kez kuzenlerim vs. ziyaret ediyorum ve onlarla Pes vs. iki kişilik oyunlar oynamayı da istemem değil. Ama online oyunları seviyorum. PS4'de PSN var çok kararsız kaldım sizin bir fikriniz var mı ? Konsolu daha çok arkadaşlarımla eğlenirim vs. diye düşündüm ama aslında evde oynayabileceğim bi kardeşim yok. (Var ama yok) Bir arkadaşımda PC'ye her sene upgrade yaparsın cebin yanar takasla oyunlar beleş gelir PS4'de diyor. Ne yapacağımı anlamadım. Ve tekrardan çok kararsız kaldım sizin bir fikriniz var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC>ALL bunu unutmamak lazım. He sadece oyun oynayacağım dersen PS4'te iyidir. Aslında ne yapacağına bağlı. Mesela ben bir çok işle ilgilendiğim için konsol kullanmıyorum. He para olsa alırım orası ayrı. :D

Öncelikle sorunun cevabını veriyim. PS4 almalısın. Fakat PS4'de bilgisayarda ki zevki alamazsın onu baştan belirteyim. Ama evet tabi ki de PS4 oynamak daha zevkli fakat oyunlarının fiyatı biraz cep yakıyor. Ayrıca PS4'e vereceğin paranın üzerine (laptopu satarak) biraz daha koyup yeni bir sistem alınabilir.

Eğer sadece oyun oynarım video izlerim diyorsan PS4 ama yok ben ilerde pc ile daha çok ilgilenirim grafik tasarımı kod yazma vb şeyler yaparım diyorsan PC

Şu videoyu izle, Videonun yorumlarını oku. Sonra almaya karar vermek sana kalmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer sadece oyun oynarım video izlerim diyorsan PS4 ama yok ben ilerde pc ile daha çok ilgilenirim grafik tasarımı kod yazma vb şeyler yaparım diyorsan PC
Extra olarak ps4 de oyun indirimleri daha güzel daha 2 gün önce BF1 ve Titanfall 2 Delux paketi 43 tl ye aldım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı