PC vs PS4

Princess Azula

Hectopat
Yer
From Mathilda
Daha fazla  
3500 TL'ye PC toplayacaktim fakat ekonomi yamuldugu icin PS4 alma karari aldim. PS5 alacaktim ama PC'den de pahali olacagi icin PS4 sectim. PS4'e klavye ve mouse bağlanip online oyun oynayabilir miyim ve PS4 secmem dogru karar mi? Bir de PS Store'daki oyunlar cok mu pahali? Fiziksel oyun(kutulu) almayacagim cunku cok pahali.

3500 TL'ye PC toplayacaktim fakat ekonomi yamuldugu icin PS4 alma karari aldim. PS5 alacaktim ama PC'den de pahali olacagi icin PS4 sectim. PS4'e klavye ve mouse bağlanip online oyun oynayabilir miyim ve PS4 secmem dogru karar mi? Bir de PS Store'daki oyunlar cok mu pahali? Fiziksel oyun(kutulu) almayacagim cunku cok pahali.
Bilgisayarı toplama amacın sadece oyun oynamak mı?

PS4'e ilerde daha iyi bir ekran kartı takamazsın. Ama PC'nin kasasını, PSU'sunu, HDD'sini, SSD'sini, fanlarını ve hatta işlemci soğutucusunu 3-4 yıl sonra yükseltme yaparken kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı