PS4 vs PC

• Konuyu başlatan Aris
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 199

Aris

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba elimde i5 7200U Intel HD 620 ve 8 GB RAM'li bir laptop var malum oyunlarda bayağı düşük FPS alıyorum ve ayrıyeten elimde bir PS4 var PS4 oyunları çok pahalı olduğu için onu satıp üzerine biraz para ekleyip PC toplamayı düşünüyorum sizce satmalı mıyım? Ve 7000 TL bütçesini geçmeyen bir PC toplayacağım eğer satarsam PC için önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba elimde i5 7200U Intel HD 620 ve 8 GB RAM'li bir laptop var malum oyunlarda bayağı düşük FPS alıyorum ve ayrıyeten elimde bir PS4 var PS4 oyunları çok pahalı olduğu için onu satıp üzerine biraz para ekleyip PC toplamayı düşünüyorum sizce satmalı mıyım? Ve 7000 TL bütçesini geçmeyen bir PC toplayacağım eğer satarsam PC için önerilerinizi bekliyorum.
En iyisi bir Xbox Series S almak olur bence.

Amacın sadece oyunsa, laptop elinde bulunsun günlük işler için, PS4 satıp biraz para ekleyip Xbox Series S + Game Pass alıp güzelce istediğin oyunları oynayabilirsin.

PS4'ünüzün sürümü 9.00 ve daha eski ise kırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı